Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Настільні ігри

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Сучасні настільні ігри - граймо разом

Напевно, не існує жодної людини, яка б хоч раз не стикався у своєму житті з настільними іграми. Це могли бути різного роду розвивальні ігри, "Монополія", пазли - одним словом, практично всі, покликане не тільки розважати дитину, а й сприяти його розвитку.

Чим пояснюється незаслужений спад інтересу до настільних ігор?

На жаль, останнім часом через зростання інтернет-технологій подібні розваги незаслужено забуті. Зараз діти вважають за краще проводити час за комп'ютером, спілкуючись з друзями в соціальних мережах або граючи в ігри. Не будемо зайвий раз загострювати увагу на тому, наскільки шкідливий для здоров'я таке дозвілля. Але ж і смислова, розвиваюча й інтелектуальна складова цієї діяльності мінімальна!

Згадайте, скільки радості Вам в дитинстві доставляли спільні настільні ігри з батьками, братами або сестрами, яке задоволення отримували все від таких ось сумісних посиденьок. Ну і, звичайно, не можна не погодитися, що це набагато корисніше пасивного перегляду телевізора і безглуздих комп'ютерних "стрілялок".

Яка ж користь настільних ігор для дітей?

Проведення дозвілля таким чином зближує Вас з дитиною і сприяє налагодженню контактів в сім'ї. А це, безумовно, важливо: адже за роботою, повсякденними справами й турботами у батьків залишається зовсім мало часу на дітей.
Настільні ігри несуть у собі не тільки розважальне навантаження, але і допомагають розвитку пам'яті, мови, уяви, фантазії.
Багато з подібних ігор містять інтелектуальну складову, що стимулює дитини до пізнання нового, розширення кругозору та отримання цікавої актуальної інформації. Погодьтеся, це дуже цінно у наш час, коли діти практично перестали читати що-небудь, що виходить за межі шкільної програми.
Психологи рекомендують кілька настільних ігор купити дитині, щоб прищеплювати йому з раннього дитинства посидючість і уважність до дрібниць.

Як вибрати відповідну для дитини настільну гру?

Як правило, вік дітей, для яких призначена дана настільна гра, зазначений на упаковуванні - саме на це й орієнтуються батьки при здійсненні покупки. Але тут потрібно враховувати індивідуальний розвиток Вашого малюка: хтось легко збирає пазли вже в три роки, а деякі не можуть зробити те ж саме в сім років. Одні діти добре справляються з завданнями, що містять елемент творчості, іншим же це ніяк не вдається. З іншого боку, якщо вибрати для малюка занадто просту гру, то вона йому швидко набридне. Занадто складна гра теж може відштовхнути дитину, якщо у нього ну ніяк не виходить виконати завдання. Поспостерігайте уважно за тим, кому буде призначатися подарунок, адекватно оціните його можливості і сили, і тоді Ви без зусиль підберете найбільш відповідний варіант.

Настільні ігри купити в Києві не є проблемою: і в великих торгових центрах, і в газетних кіосках Ви знайдете десятки самих різних варіантів, розрахованих на будь-який вік, рівень здібностей і гаманець. Головне запам'ятати просте правило: чим молодша дитина, тим більші повинні бути деталі настільної гри. І відповідно, з віком кількість дрібних складових збільшується.

У нашому інтернет-магазині настільні ігри виділені в окрему категорію, яка, своєю чергою, сегментована на вікові підкатегорії. Кожна з настільних ігор проілюстрована яскравою реалістичною фотографією, щоб Ви могли наочно уявляти собі її. Всі представлені товари хоч і належать до однієї групи, але розрізняються за своєю тематикою, призначенню, ціновими характеристиками та ін. Без всякого сумніву, Ви обов'язково виберете серед них ту, яка сподобається Вашій дитині!

Вгору