Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі музичні інструменти

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Дитячі музичні інструменти - помічники дитини в його розвитку і формуванні характеру.

Звуки постійно оточують вашого малюка з самого його народження. Саме тому вони грають таку важливу роль у формуванні його характеру, в її вихованні й становленні його як особистості. Мама співає йому колискову, брязкальця створюють певну ритміку, відповідну його руху і все це формує його звукову картину навколишнього світу. І в якийсь момент у дитини виникає бажання самостійно складати якусь мелодію, що відповідає вимогам саме цього моменту. Тому так важливо надати йому в цей час такі корисні іграшки як дитячі музичні інструменти. Тому що саме ці предмети для ігор дозволять спочатку познайомитися з різноманітністю оточуючих дитину звуків і долучити його до світу музики, що надалі може визначити характер його захоплень.

Чим корисні музичні дитячі інструменти?

Не варто думати, що ці іграшки здатні тільки провокувати сварки з сусідами, у яких повністю відсутня естетичний смак і здатності до педагогіки. Насправді це дуже корисні предмети, за допомогою яких у дитини можна формувати такі якості:

  • Слухове сприйняття - дитина вчиться розрізняти все різноманіття оточуючих його звуків, розділяти їх в категорії і з'єднувати в певні композиції.
  • Координація руху й очей, розвиток дрібної моторики пальців - тому що такі інструменти як труби, дудочки, піаніно, гітари, барабани й багато іншого вимагає для гри ще й обов'язкові руху рук і пальчиків, тому це вносить свою лепту в фізичний і розумовий розвиток дитини.

Любов до музики зокрема і до мистецтва, в загальному - тому що захоплення музикою полягає не тільки у вільному відтворенні своїх фантазій, а й обов'язково в любові до всіх мелодій, які оточують дитину.
І пам'ятайте, що складність цих виробів повинна зростати відповідно до віку дитини:

  • Для однорічних малюків чудовими іграшками, що розвинуть його музикальний слух, стануть маракаси, барабани, кастаньєти. Не варто забувати про тріскачки й різні дудки, свистки, трубки. У цей момент купити дитячий музичний інструмент коштує простий. До того ж не варто обмежуватися тільки одним предметом, тому що дитина швидко втрачає інтерес до одного виду занять. А ось якщо їх буде декілька, то він буде з інтересом міняти їх, і при цьому дуже швидко найперший  забутий знову стане улюбленим.
  • Для дітей старшого віку стануть вже цікавими піаніно, роялі, синтезатори, гітари й гармошки. Тобто всі ті іграшки, для витягання звуків з яких варто докласти зусилля, при цьому ще й стежити за красивим і смисловим витяганням звуків. При цьому обов'язково будьте присутніми під час ігор, спробуйте пограти разом з дитиною, запропонуйте йому показати свої емоції й почуття за допомогою звуків, як він собі їх представляє.

Що ще цікаво, музичні інструменти можуть навіть позитивно вплинути на здоров'я малюка. Так духові труби, дудки, трубки можуть допомогти малюкам, у яких є проблеми з диханням і розвитком дихальних органів. Допоможуть в становленні голосу і його сили. Інші сприяють правильно поставі. Ну і звичайно, не забувайте, що музичні інструменти, призначені для дітей обов'язково повинні бути якісними, виконані з безпечних матеріалів, тому що вони постійно контактують зі шкірою і дихальними шляхами малюка, а значить, можуть вплинути негативно на його здоров'я. Тому дитячий музичний інструмент купити слід тільки в надійному і перевіреному місці, наприклад, в нашому інтернет-магазині.

Вгору