Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі рулі

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Дитяче кермо - іграшка, що дозволяє грати з користю.

Який малюк не бажає бути точно таким же, як і його тато. А коли тато виглядає найсильнішим, найсміливішим і відважним? Звичайно ж, коли він змушує швидко котитися по дорозі більшу машину. І тому і малюк у своїх очах виглядає таким же, коли крутить дитяче кермо. Тому дітки так люблять ці вироби для дитячих ігор, які зараз дуже популярні. А якщо така іграшка буде ще і додатково оснащена різними світяться вогниками, кнопочками, музичними ефектами, тоді кращої іграшки для малюка і зовсім не знайти. Але не варто думати, що це буде всього лише іграшка, марна і безглузда. Річ у тому, що виробники зуміли перетворити круглу пластмасову іграшку в справжнє розвивальне чудо, причому існують моделі як для самих маленьких, так і для дітей старшого віку.

Які бувають дитячі керма?

Така популярність і попит іграшок, що імітують дорослий водійський пристрій, дозволило значно розширити асортимент чинних в наш час іграшок на ринку дитячих товарів. Саме тому можна зустріти наступні моделі для дітей:

  • Кермо на присисальце.
  • Дитяче кермо на коляску.
  • Переносне кермо.
  • Кермо-штурвал і багато іншого.

Подивіться на вік вашого малюка, чим він захоплюється, які звуки й кольори йому подобаються, і сміливо вибирайте необхідний вам предмет.

Чим корисні дитячі керма?

Починаючи з самого маленького віку необхідні для малюка заняття, розвивальні дрібну моторику пальців, навчальні контролювати координацію руху. Все це також впливає на багато корисних соціальні навички, розвиток його мови, і стимулює його бажання отримувати нові знання. З цією метою застосовують і використовують найрізноманітніші предмети й пристрої. Саме тому купити дитяче кермо буде чудовою ідеєю, якщо у вашій родині підростає дитина. Ось кілька чудових якостей, які обов'язково знадобляться дитині в подальшому житті:

  • Зорове сприйняття і відмінність кольору. Ці іграшки, призначені для дітей, мають завжди дуже яскравий і привабливий дизайн, дуже часто вони мають додатково зображення улюблених мультиплікаційних героїв або різних звірів, що робить їх набагато більш привабливими в дитячих очах.
  • Звукова уважність. Гра разом з інтерактивним кермом доповнюється різними звуковими ефектами, звуком запалювання, прискорення швидкості, різними додатковими звуками. Коли малюк грає, він сприймає їх і вчиться правильно реагувати на них вірними рухами й вірним натисканням кнопок і поворотами корпусу іграшки.
  • Мова. Як і будь-яка інтерактивна іграшка, представлені вище обов'язково допоможуть у формуванні такого корисного соціального досвіду як мова, адже повторення звуків, які малюк чує, розвиває органи мови, а соціальне спілкування з однолітками та спільна гра допомагає використовувати річ з розумом.

Кожен батько, у якого підростає дитина, прекрасно знає, що дитяче кермо іграшка дуже корисна. Саме тому він обов'язково повинен бути в кожній родині. А виконати це завдання в наш час простіше простого. Адже практично в кожному магазині дитячих товарів і іграшок представлена ​​велика кількість цих корисних виробів. І тому вибрати обов'язково зможете, головне звертати свою увагу тільки на якісні моделі, які будуть радувати малюка довгий час. А знайти такі іграшки, які роблять і поставляють виробники, вже довгий час плідно працюють над розробкою дитячих товарів, можна в нашому інтернет-магазині.

Вгору