Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячий посуд

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Дитячий посуд

Протягом багатьох років ведуться суперечки між батьками, лікарями і виробниками дитячих речей про те, з якого матеріалу краще робити дитячий посуд. Подивимося на рекомендації фахівців.

Де купувати?

Запам'ятайте найголовніше, дитячий посуд повинна купуватися лише в спеціалізованих на цьому магазинах і бажано відомих брендів, так як в цьому випадку виробник гарантує безпеку і якість використовує матеріалу. Хоча не потрібно забувати й те, що саме вироби, зроблені з пластику найчастіше підробляють під маркою відомої фірми, і ніхто не буде відповідати за якість тієї чи іншої яскравої тарілочки, схожою на фірмову, але куплену за безцінь. Дитячий посуд для годування повинна бути добре упакована. Крім того, повинні бути дані про виробника, адресу виробництва, а також добре, коли є сертифікат якості виробу. Самі товари повинні мати маркування, що за матеріал використовувався при виготовленні, обов'язково вказуючи на те, як застосовувати (конкретні цілі і з яким продуктами може контактувати сам виріб), як доглядати за виробом. Дитячий посуд інтернет-магазином пропонується в широкому асортименті, тому підібрати відповідні вироби не складе труднощів. Вибираючи набір дитячого посуду, потрібно уважно поставитися до її якості, таким чином, ви забезпечите малюка від прийому шкідливої ​​їжі, в тому числі і тих, що оточують членів сім'ї.

Коли пластик неякісний

Сучасні полімерні вироби з'являються у дитини, починаючи з пластикових пляшок, далі поїльників. На сьогодні дуже великий вибір красивих дитячих виробів. Зверніть увагу на їх запах. Він не повинен бути різким. Якщо у вас склалося враження, що продукти, що зберігаються в виробі, знаходять сторонній запах і присмак, а так само при контакті з гарячою водою, то його можна вважати неякісним і користуватися ним заборонено. Якихось 15 років тому ми й не здогадувалися про те, що меламиновий посуд небезпечний! Але, попри це, в магазинах до сих пір красуються легкі чашечки, тарілочки, салатниці самих різних веселих кольорів. В Україні заборонено продавати такий посуд. Найчастіше для годувань дітей користуються фаянсовими й порцеляновими виробами. Вони мають масу переваг: найголовніше - це екологічна чистота даних матеріалів, також вони не вибагливі до різкого перепаду температур. По краях вироби швидко остигають, тому обпектися про них практично неможливо. Більш того, фарфоровий і фаянсовий посуд легко миється без хімікатів гарячою водою. Але і вона мають деякі недоліки, наприклад, б'ється.

Вгору