Додайте товари для порівняння
Додайте в бажане
0
Мій кошик

Дитячі автокрісла групи 1 (9-18 кг)

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Автокрісло групи 1 - кожному віку за потребами!

Всі навколишні маленького жителя нашої планети речі підбираються з урахуванням можливостей малюка, ступеня його розвитку й отриманим навичкам. Саме ця якість закладено в основу всіх товарів для дітей. Адже, погодьтеся, неможливо уявити однорічних малюків і дітлахів старше, що бавляться одними і тими ж іграшками. Виробники автокрісел, звичайно ж, теж використовують цю властивість у своїх розробках. Є в продажу як моделі для новонароджених, так і варіанти для діток старше. Вони мають істотні відмінності в своєму функціоналі, дизайні та інших якостях. Наприклад, автокрісло на 9-25 кг розраховане на вже впевнено сидять малюків, що знайшло відповідне відображення у зовнішньому вигляді всіх моделей цієї перехідної категорії. Але давайте докладніше розглянемо особливості автокрісел групи 1.

Відмінні ознаки моделей групи 1

Якщо Ви - молоді батьки, які збираються купити дитяче автокрісло, то Вам неодмінно знадобляться наші рекомендації, які допоможуть Вам визначитися з вибором.

  • Як правило, подібні моделі встановлюються особою по ходу руху. У цьому віці діти мають вже цілком сформований шийний відділ хребта.
  • Усередині автокрісла дитина фіксується системою внутрішніх ременів або столиком безпеки.
  • Такі модулі мають більш зручний кут в положенні сидячи, а анатомічна форма сидіння забезпечує максимальну зручність маленького пасажира.
  • Крісла цієї категорії обов'язково повинні мати глибокий зручний підголівник і високі бічні бортики, здатні захистити малюка при виникненні нестандартної ситуації на дорозі.
  • Зверніть увагу на відповідність моделі, що сподобалася світовим стандартам якості та результати краш-тестів.

Ми абсолютно впевнені, що в цьому розділі інтернет-магазину Ви неодмінно підберете автокрісло, яке доведеться Вам до душі. Правильно обрана модель - це запорука здоров'я Вашої дитини й гарант його безпеки під час поїздок на машині. Приємних покупок!

Вгору