Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі самокати

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Класичний дитячий самокат – це не звичайна іграшка. Він сприяє зміцненню здоров’я та загальному фізичному розвитку дитини. Величезний асортимент різних моделей, представлених в нашому інтернет-магазині, може значно ускладнити вибір для батьків. Тому необхідно знати, яких видів бувають самокати та, в чому полягають їх особливості.

Основні види

За кількістю коліс самокати, представлені на нашому сайті, поділяють на:

 • двоколісні – найбільш маневрові моделі, які розвивають хорошу швидкість;
 • триколісні – моделі, що володіють хорошою стійкістю, утримувати рівновагу при їх управлінні не потрібно, тому вони найкраще підходять для малюків;
 • чотириколісні – найстійкіші моделі.

При покупці самоката в першу чергу необхідно враховувати максимальне навантаження, на яке він розрахований, вік дитини та наявність у неї спеціальних умінь.

Особливості конструкції та матеріали виготовлення

Класичний самокат, який ще називають міським або прогулянковим, має компактні розміри. Його кермо вужче, ніж у спортивних моделей, а колеса досить широкі, що робить їзду по тротуару більш комфортною.

Деталі самокатів виготовляються з різних матеріалів. Для виготовлення платформи (деки) найчастіше використовують:

 • пластик;
 • метал.

Для малюків найкраще підійдуть моделі з широкою декою, оскільки вони забезпечують кращу стійкість. Для дітей старшого віку ідеальним варіантом стане самокат з вузькою платформою, оскільки у нього вище маневреність.

Колеса можуть бути виготовлені з:

 • ПВХ;
 • гуми;
 • поліуретану.

Поліуретанові колеса найбільш довговічні.

Для управління самокатом використовуються кермо та передні або задні гальма, які можуть бути ручними або ножними. Ножні гальма найбільше підходять для малюків, які тільки вчаться керувати самокатом.

У деяких моделях передбачено регулювання керма, що дозволяє встановити його на необхідному для дитини рівні. Більшість сучасних моделей оснащено складним механізмом, розташованим між кермом і декою, який дозволяє складати самокат, що полегшує його транспортування.

Переваги самокатів

Дитячі самокати мають цілий список переваг.

 1. Розвивають увагу.
 2. Зміцнюють вестибулярний апарат.
 3. Досить легко управляються.
 4. Є досить безпечними, в порівнянні з роликами або велосипедом. Можливість розгону в них обмежена, а при необхідності дитина зможе легко зістрибнути з нього.
 5. Тренують м’язи.
 6. Зміцнюють серцево-судинну систему й організм в цілому.

До всього перерахованого вище в нашому магазині ціна на дитячі самокати досить прийнятна. Разом з цим велика кількість різноманітних моделей дозволить підібрати самокат на будь-який смак. При необхідності в цьому вам допоможуть наші досвідчені консультанти.

Вгору