Додайте товари для порівняння
Додайте в бажане
0
Мій кошик

Дитячі заколисуючі центри

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Перші місяці життя дитини бувають найскладнішими, як для неї, так і для батьків. Малюкам просто необхідно постійне заколисування і відчуття тепла. Допомогти з полегшенням перших етапів життя немовляти можуть дитячі заколисуючі центри, ціна на які може відрізнятися в залежності від їх функцій.

Режими заколисування

Заколисуючі центри для дітей підтримують різноманітні режими гойдання:

 • Гойдалка. Звичайне заколисування, засноване на принципі гойдалок. Цей режим зустрічається в кожній моделі центрів.
 • Горизонтальний. Таке заколисування проводиться з боку в бік по траєкторії дуги. Даний режим вважається найбільш наближеним до материнського заколисування.
 • Вертикальний. Дані руху люльки виробляються у вертикальній площині. Іноді цей режим поєднують з бічними переміщеннями.
 • Кільцевий. Рухи люльки ніби описують"вісімку".
 • Круговий. Режим переміщує люльку одночасно і в горизонталі, і у вертикалі, повторюючи кругові рухи.

Перевагою дитячих заколисуючих центрів, представлених на нашому сайті, є обов'язкове поєднання декількох режимів заколисування, що дозволяє батькам підібрати найбільш комфортний тип гойдання для дитини.

Метод управління

За типом управління дитячі заколисуючі центри бувають:

 • З дистанційним пультом. До центру в комплекті йде пульт управління, на якому розташовуються всі кнопки управління режимами роботи.
 • З панеллю керування, розташованою на корпусі. Найпростіший варіант, всі можливі режими перемикаються клавішами на панелі самого центру.
 • Керовані зі смартфона. Один з найбільш зручних типів. Для управління центром може бути необхідна установка спеціальної програми.

Музичні функції.

Наявність музичного супроводу може бути передбаченою не у всіх моделях заколисуючих центрів. Можна зустріти наступне музичне оформлення центрів:

 • Шуми та звуки природи. Подібні звукові ефекти позитивно впливають на процес засипання і сон малюка. До них відносять звуки струмка, шелест листя і подібні до них.
 • Дитячі пісні. Даний варіант буде доречний для розваги дитини.
 • Мелодія. Найчастіше зустрічаються електронні варіанти відомих мелодій.

До основних музичних функцій також додається можливість регулювання гучності і повного відключення музики.

Тип живлення

Так як центри для заколисування дітей стаціонарні, то їх живлення, в більшості випадків, походить від електромережі. Цей варіант живлення дозволяє використовувати центр стільки часу, скільки необхідно. У комплект до центру обов'язково включають кабель живлення і адаптер для підключення до розетки. Також ви можете придбати дитячі заколисуючі центри, які отримують живлення від батарей. В такому випадку, час використання центру буде обмежуватися ємністю батареї.

Додаткові опції

Крім основних функцій, заколисуючі центри можуть мати додаткові опції, наприклад:

 • Мобілі та іграшки. Підвісні іграшки і обертові мобілі дозволяють надовго зайняти дитину, а також розвивають її сенсорні здібності.
 • Ілюмінація. Як правило, дана функція включається спільно з музикою. Але в разі необхідності, її можна легко відключити.
 • Сумки та кишені. Зручні пристосування для зберігання дрібних речей.

Дитячі заколисуючі центри відрізняються великою кількістю функцій і корисних пристосувань, в нашому інтернет-магазині ви можете купити найбільш підходящу модель недорого. Застосування даних пристроїв значно полегшує життя батькам і забезпечує спокійний сон їх дитині.

Вгору