Додайте товари для порівняння
Додайте в бажане
0
Мій кошик

Електросамокати

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Купити електросамокат в Києві

У сучасному світі портативний міський транспорт набирає обертів швидкими темпами. Це зручно, це економно, це цікаво. Крім цього нерідко у великих містах таких як Київ, Одеса, Харків, Дніпро люди можуть годинами добиратися з одного кінця міста в інший. І в цьому плані електросамокат це ще й швидко. І якщо електросамокати були більше як іграшка для дітей, то зараз на ринку електросамокати для дорослих зайняли дуже велику частку.

Що таке сучасні електросамокати?

Електричний самокат - це по суті звичайний двоколісний самокат, який має вбудований мотор. Як правило, він розташований в районі заднього колеса.

Щоб почати рух Вам треба просто натиснути на кнопку газу або пару раз відштовхнутися ногою (в залежності від моделі електросамоката).

Плюси електричних самокатів

Сучасні електросамокати це в першу чергу безпечний і економічний вид міського транспорту. Ідеальний засіб пересування, щоб дістатися на роботу чи в магазин. А завдяки компактним розмірами його легко можна помістити в багажнику автомобіля і відправитися на прогулянку або в подорож.

Якщо Ви вирішили купити електросамокат, детально вивчіть характеристики, почитайте відгуки або зверніться до консультантів.

Вгору