Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Іграшки для малюків

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Іграшки з самого народження? Так!

Чому так потрібні розвивальні іграшки для малюків? У сучасний час швидкостей все більше і більше батьків замислюються про ранній розвиток своєї дитини. Бажання це похвальне, але загрожує тим, що надмірне бажання виростити вундеркінда стомлює дитини і замість налагодженого контакту отримують одні нервові зриви.

Але ж набагато простіше просто правильно підібрати іграшки для малюків, які будуть за допомогою ігрових моментів розвивати дитину, виробляти в ньому потрібні якості. Особливо це стосується зовсім маленьких дітей та новонароджених. Адже в їхньому випадку, іграшка - це практично єдиний спосіб вплинути на розвиток дитини в цьому віці.

Які бувають іграшки для маленьких дітей?

Таких виробів зараз існує величезна кількість. Але, для того, щоб вірно вибрати необхідне, варто в першу чергу орієнтуватися на вік малюка. Адже саме це і є той критерій, від якого варто відштовхуватися у виборі навичок, які потребують розвитку:

  • З народження до 3-х місяців. Вже з самого народження дитина також потребує іграшках для новонароджених. У дитини в цей час практично відсутня координація рухів і чіткість зору. Від цього і відштовхуйтеся: яскраві підвіси на коляску і ліжечко, мобілі з рухомими іграшками і мелодіями, брязкальця, які одягаються на ручку або ніжку.
  • З 3-х до 6-ти місяців. Розвиток координації вимагає від іграшок таких якостей як яскраві кольори і наявність зручної ручки, яку можна схопити. Це можуть бути брязкальця, кубики й книжки, пірамідки та багато іншого.
  • З 6-ти до 9-ти місяців. Це найактивніший і цікавий період з народження. Дитина вчиться сидіти, стояти, він повзає і хапає все. У цей момент потрібно все іграшки йому пропонувати яскраві, активні, з музикою, що світяться лампочками. Але і безпечними. Крім того, прорізувачі в цей момент повинні стати постійними супутниками малюка.
  • З 9-ти місяців до року. Дитина вчиться ходити і говорити перші слова. Дитячі іграшки для малюків в цей період повинні бути дійсно розвиваючі, що активізують розумову діяльність: мозаїки, сортери, пірамідки, каталки, розвиваючі килимки та центри.

Вимоги до іграшок для дітей до року

Іграшки для самих маленьких - це в першу чергу безпечні для здоров'я. Саме тому так важливо вибирати якісні товари від перевірених виробників.

Яким же вимогам повинні відповідати іграшки до року, для того, щоб вони могли використовуватися дитиною:

  • Міцність.
  • Гіпоалергенність.
  • Нетоксичність.
  • Можливість помити у воді.

Де купити іграшки для малюків?

У наш час іграшки для новонароджених купити можна буквально всюди. Але варто все ж звертатися тільки в ті місця, де ви можете отримувати сертифікати якості на придбані вироби. Саме тому ми пропонуємо вам свої послуги. Всі іграшки для новонароджених інтернет-магазин перевіряє на відповідність вимогам якості. Ми співпрацюємо тільки з перевіреними виробниками. І пропонуємо їх продукцію за приємними цінами.

Вгору