Додайте товари для порівняння
Додайте в бажане
0
Мій кошик

Inglesina

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Inglesina - це Італійська компанія, що займається дизайном і виробництвом дитячих колясок, аксесуарів та інших предметів для дітей, які так необхідні турботливим батькам.

Цінності компанії Inglesina

Співробітники компанії, як і покупці, самі є батьками і, не з чуток, знайомі з емоціями, які виникають в кожній людині при народженні дитини. Вони прекрасно розуміють, що народження дитини приносить велику радість і, в той же час, це велика відповідальність.

Саме тому, протягом більш як сорока років, в Інглезіна наполегливо працювали, щоб мами і тата могли присвячувати себе цілком і повністю дітям, даруючи їм свою любов і турботу. Тепер батьки можуть відпочити, коли їх дитина подорожує в Inglesina, що не переживаючи про комфорт малюка.

Мета компанії - це комфорт, безпеку і функціональність. Інструменти - це дослідження, інновації та стиль. Це світ Inglesina: світ "побудований серцем", який присвячуємо діткам.

Критерії виробництва

Дослідження

Кожен проект Inglesina підтримується професійними дослідженнями в області маркетингу та виробництва. Безперервно проводяться маркетингові дослідження і дослідження матеріалів, з яких виготовляються товари. Проводяться тести, порівнюються матеріали і визначаються найкращі для кожного з продукту. До роботи залучаються як внутрішні, так і зовнішні консультанти, Inglesina бере участь в різних ярмарках і виставках.

Безпека

Кожен проект Inglesina піддається регулярним тестів випробувань для забезпечення високого рівня безпеки. Ці випробування складаються з трьох фаз: тестування матеріалів, тестування компонентів (ряд перевірок на фізичну витривалість), приймальні випробування (під час останньої фази тестування, продукція повинна показати відповідність нормам і стандартам Європейського Комітету по Стандартизації - CEN).

Безпека і комфорт

Записуються, класифікуються і аналізуються вимоги ринку до функціональності і комфорту. Беруться до уваги навіть найдрібніші "вирішальні чинники успіху". Систематичне застосування цієї процедури створює план розвитку проекту.

Це означає, що найменше вимога, яке доходить, сприяє визначенню відповідності кінцевої мети продукту - задоволення всіх вимог до комфорту і функціональності.

Якість

Політика якості Inglesina застосовується у всьому діапазоні продуктів на підставі строгих стандартів якості прийнятих як на етапі проектування, а також в процесі виробництва.

Стиль

Кожен проект народжується не тільки в результаті ретельного дослідження ринку і матеріалів, але і залежить від поточних тенденцій, які допомагають визначити зовнішній вигляд так, щоб продукт йшов в ногу з часом. У творіннях Inglesina об'єднані відповіді на вимоги ринку щодо творчості та стилю, елегантності, вибору тканин, дрібних деталей і індивідуальних рішень, які протягом багатьох років роблять компанію Inglesina впізнаваною в світі.

В інтернет-магазині Spok.ua наданий широкий асортимент продукції компанії Inglesina. Будь-який продукт, який ви виберете для свого малюка, буде відповідати вимогам, що пред'являються Європейським Комітетом по Стандартизації.

Розгорнути
Вгору