Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі плакати

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Дитячі плакати

Інтерактивні іграшки сьогодні дуже популярні й недарма. Їх головна відмінність від звичайних іграшок полягає у взаємодії з дитиною, тобто в безпосередній реакції на дії, обміні інформацією. Таким чином, маляті набагато легше пізнавати навколишній світ, засвоювати нові знання. Цю роль завжди доводилося виконувати батькам, але в умовах завантаженості дитячі плакати стають відмінними помічниками.

Так-так, саме помічниками, а не заміною. На жаль, сучасні батьки не можуть приділити весь свій час на навчання дитини нових знань. Так це особливо і не потрібно, навчальні плакати роблять це набагато краще. Згадайте, як важко доводиться саджати малюка для вивчення алфавіту, цифр, кольорів. Дитина сприймає це як деякий насильство над собою і, природно, чинить опір.

З плакатом все набагато простіше - в ігровій формі малюк легко засвоює всі необхідні знання, із задоволенням натискає на кнопочки говорить азбуки й радіє кожному успіху. Батькам лише залишається проконтролювати засвоєне і похвалити дитя за досягнення. Таке «взаємодія» буде набагато ефективніше і корисніше для збереження спокою.

Види розвивальних плакатів

Електронний учитель є прямокутним плакат, покритий щільним водонепроникним матеріалом, під яким знаходиться схема. Зверху нанесений малюнок з алфавітом, тваринами, музичними інструментами, все буде залежати від досліджуваної теми. Малюкові потрібно натискати на сенсорні кнопки і слухати відтворену інформацію або звук. Спочатку з'явився «Абетка» плакат, він виявився дуже ефективним, тому виробники почали розвивати напрямок. Сьогодні ми можемо запропонувати вам кілька видів:

  • говорить алфавіт на різних мовах, в тому числі й англійська;
  • таблиця множення;
  • казкові герої;
  • абетка дитячої безпеки;
  • вивчення космосу;
  • тварини домашні, дикі, морські мешканці;
  • цікава географія;
  • веселий оркестр і багато іншого.

Плакат може, як навчити дитину нових знань, але так само і перевірити засвоєне в режимі «іспиту». Ці посібники виявляються настільки корисними, що їх часто використовують в дитячих садах і розвивальних групах.

Не втрачайте час і придбайте електронний плакат для свого маленького учня, з ним він зможе провести свій час якісно і з користю.

Вгору