Додайте товари для порівняння
Додайте в бажане
0
Мій кошик

Smoby

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Компанія Smoby Toys - великий виробник дитячих іграшок у Франції, він займає п'яте місце серед виробників дитячих іграшок у світі.

У компанії знають, що робить дітей щасливими, а батьків задоволеними: продумані іграшки, які допомагають малюкам проявити і розвинути власні якості, яскраво і весело.

Продукція компанії Smoby Toys розробляється виключно у французькому дизайнерському центрі і з 2008 поповнює асортимент продукції групи брендів SIMBA DICKIE GROUP.

На сьогоднішній день Smoby це:

  1. Ергономічні іграшки з великою розважальною складовою. Розроблені французькими дизайнерами.
  2. Досвід безпечної гри. У виробництві використовуються матеріали не небезпечні для здоров'я. Вся продукція відповідає європейським правилам безпеки іграшок.
  3. Здоровий розвиток. За допомогою відповідних віку іграшок, які стимулюють і допомагають розвивати почуття.
  4. Відмінна якість виготовлення і долговечность.Благодаря використанню високоякісних матеріалів в поєднанні з новітніми методами виробництва.
  5. Прагнення до захисту навколишнього середовища. У виробництві використовується перероблений матеріал для захисту ресурсів. Реалізація політики сталого розвитку з метою зниження впливу на навколишнє середовище для майбутніх поколінь. Робота визнана сертифікатом ISO 50001 20 липня 2015 року.
Розгорнути
Вгору