Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі столики зі стільчиками

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Дитячі меблі та її переваги

Батьків часто цікавить питання, чим же відрізняються дитячі столики зі стільчиками від іншо аналогічної меблів, призначеної для дорослих? І, взагалі, навіщо була придумана якась особлива меблі для діток? Дійсно, у всіх будинках мають столи, стільці. І чому такі меблі є невідповідною для дитини? Швидше за все, це питання задавали собі багато батьків. Практично в 3 роки життя малюків настає певний момент, коли вони починають усвідомлювати себе окремою особистістю. Дітки намагаються багато робити самостійно, а також приміряти на себе те, що в даний час роблять їхні батьки, знаходять цікаві тільки для них заняття. І такі прагнення крихти досить важливо заохочувати, а також всіляко сприяти малюкові в прояві самостійності. Саме тому є величезна безліч іграшок для діток, які є зменшеними копіями різних дорослих речей. Безсумнівно, вони допомагають малюкам усвідомлювати власну значущість і важливість в цьому світі, оскільки вони користуються не дорослими предметами, а їх маленькими копіями, які створені спеціально для малюків.

Дитячий столик зі стільчиками служать, по суті, такий же мети, як і така ж меблі для дорослих. Дітям обов'язково потрібно мати в кімнаті місце, де вони можуть ліпити, малювати, а також грати в різноманітні настільні ігри, тобто робити такі ж важливі справи, як їх тато, мама за великим письмовим столом. Столик дитячий при бажанні можна накрити скатертиною, а також до приходу гостей його красиво сервірувати. Гра, прийом їжі, навчання, спілкування. Все це може відбуватися за симпатичними столиками для малюків. Дитячий стіл і стільчик - незамінна меблі для малюків? Без сумніву. Хоча деякі люди вважають, що на звичайний стілець можна покласти пару подушок або книг, і дитина, таким чином, дістане до столу і зможе малювати, їсти і так далі. Маленький хлопчик може на кухні встати на табурет, допомагати готувати татові за звичайним кухонним столом. При цьому сидіти можна на звичайному стільці. Але на нього, правда, малюкові ще потрібно залізти. Проте, подібні дії малюкам не потрібні, а іноді навіть шкідливі. Якщо, наприклад, меблі підібрані не за віком і росту, то це вкрай негативно позначиться на поставі крихти. Такі предмети меблів будуть викликати непотрібну напругу м'язової маси, оскільки малюкові іноді потрібно сидіти в не зовсім зручною для нього позі, а також тягнутися за предметами, які розташовані досить далеко від нього. Якщо ж, займаючись читанням або малюванням, дитина знаходиться занадто низько до поверхні столу від очей, то це також досить негативно позначається на зорі крихти. Але не варто думати про те, що доросла меблі вважається досить небезпечною для малюка. Батькам просто необхідно бути дуже уважними при організації дозвілля їх чада. Використовуючи дитячий стільчик і столик, про подібні проблеми можна забути. Але, звичайно ж, їх теж слід правильно підібрати.

Правила вибору

Найчастіше вибір таких меблів як дитячі стільчики і столики буде залежати від віку малюка. Є 2 конструктивних виду меблевих комплектів для діток: трансформований і класичний. Перший являє собою комплект, і якщо він розібраний, то є окремим стільцем і столиком, а в зібраному вигляді - досить високим стільцем. При цьому в другому варіанті стіл і стілець для дитини йдуть як 2 різних предмета. Трансформовані моделі можна застосовувати з того моменту, як малюк початку сидіти самостійно. Вони являють собою традиційні стільці для годування, що використовуються окремо або присувається до загального обіднього столу. Коли малюк підріс, конструкція розбирається, завдяки чому ми отримуємо класичні стіл і стілець дитячий. Таке придбання, по суті, можна вважати відмінною покупкою на виріст. При цьому середній вік користування такими виробами становить 5 мес.-5 років. Як правило, розбирання-збирання здійснюється легко. При цьому не потрібні спеціальні вміння, знання.

Класичний дитячий столик купити ви можете в нашому магазині. І при цьому він не підійде зовсім маленьким діткам. За ним можна грати, вчитися, приймати їжу, але виключно з двох років. При цьому верхня вікова межа становить 5 років, правда, можливі деякі винятки. Сучасні дитячі столики можуть рости разом з дітками. У них є кілька фіксованих положень стільниць, тому їх висоту можна змінювати, завдяки чому вони можуть застосовуватися тривалий час. Крім того, такий стіл дитячий абсолютно підійде вашій дитині незалежно від його віку і зростання. Деяка меблі, що регулюється по висоті, може застосовуватися дитиною з 2х до 10 років. Вас цікавлять столики для дітей? Сьогодні їх пропонують численні фірми і компанії, магазини і торгові центри. Крім того, широкий вибір таких виробів представлений сьогодні в Інтернеті. Купити дитячий столик і стільчик ви можете у нас на сайті, де представлений багатий вибір такий дитячих меблів. При цьому вся вона відрізняється високою якістю і продається за вигідними цінами. Це означає, що ви обов'язково підберете своїй дитині щось підходяще. І такі меблі буде доставляти дитині виключно радість, оскільки має яскравий дизайн. Перегляньте пропозиції нашого Каталогу. Тут вас чекають цікаві товари. Приємних покупок!

Вгору