Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Брязкальця і ​​гризункі

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Брязкальця і ​​гризункі

Вибір брязкальця

Яка перша іграшка приходить в голову, коли вас запрошують в гості до новонародженого малюка? Звичайно ж, брязкальце. Ця нехитра іграшка споконвіку служила першим розвагою, причому відомі вони у всіх народів світу.

Іграшки-брязкальця, крім того, що служать забавою і засобом заспокоєння, несуть в собі ще й розвиваючу функцію. Якісна і «правильна» іграшка стане прекрасним інструментом для розвитку уваги, зору, слуху, дотику, координації рухів. Саме сприяють розвитку хапального рефлексу.

Як вибрати дитячі брязкальця

Брязкальця, на перший погляд, здаються дуже простими, елементарними іграшками. Які складнощі можуть виникати при покупці, запитаєте ви? Але, як ми вже зазначили, ці іграшки несуть в собі важливу розвивальну місію, тому звертайте увагу на наступні параметри:

 • Кольори - яскраві, контрастні, але не «ріжуть око», але не пастельні (дитина насилу фокусує погляд, тому просто не побачить). Найвірнішим рішенням буде вибір основних кольорів веселки.
 • Звук - в міру підростання малюка можна експериментувати з гучністю звучання, новонароджені дітки дуже лякаються гучних звуків. До того ж приглушений шум сприяє розвитку слухової уваги.
 • Форми - бажано вибирати сюжетні брязкальця для немовлят із зображенням тварин, чоловічків з намальованими фізіономіями. Вони будуть самими зрозумілими.
 • Зручність - ергономічність форм і вага іграшки надзвичайно важливі. Вона повинна ідеально лягає в маленьку ручку і не бути важкою. Дуже добре підходять розвивальні брязкальця у формі кілець, гантелей, молоточків і т.д.
 • Матеріал - брязкальця можуть робити з пластику, дерева. Особливий інтерес у малюків викликають м'які брязкальця зі спеціальних тканин і наповнювачів, які відмінно вбирають підвищене слиновиділення. Щоб ви не вибирали, звертайте увагу на якість і виробника

Сучасним різновидом класичного варіанту іграшок є музичне брязкальце з додатковим музичним блоком. Вони підійдуть для діток трохи старше, які будуть із задоволенням натискати на кнопочки, щоб включати приємні мелодії.

У нашому магазині ви можете купити брязкальця відомих брендів, які славляться якістю і безпекою вироблених іграшок.

Прорізувачі

Період прорізування зубів - вкрай складний як для самої дитини, так і для батьків. Примхи, безсонні ночі - і це не повний список всіх складнощів цього часу. У всі часи турботливі мами й бабусі прагнули зменшити страждання чада, запропонувавши йому спробувати «на зубок» шматочки дерева, гризунки з тканини або шматочки сала, покладені в марлеві мішечки.

У наш час все набагато простіше. Виробники готові надати батькам все сучасні досягнення науки з однією метою - допомогти їм впоратися зі зростаючими зубками дітей. І яскравим прикладом такого досягнення є прорізувач для зубів.

Які бувають гризунки?

Різноманітність моделей досить широко. І, звичайно ж, всіх їх можна умовно розділити на три групи:

 • Для передніх зубів. Такий прорізувач найлегший і маленький за розміром. Адже його використовують вчасно появи передніх зубів, найраніших. Тобто тоді, коли малюк ще не так впевнено може щось тримати ручкою.
 • Для середніх зубів. Ці моделі для діток трохи старше. Вони мають виступи і щербини, щоб дитині було зручно кусати саме середніми зубками.
 • Для задніх зубів. У таких виробів сама ускладнена форма, що дозволяє «почухати» важкодоступні задні зубки.

Начебто нічого складного. Але в той момент, коли заходимо в магазин, відразу губимося побачивши багато кількості квітів, форм і матеріалів. Саме тому перед тим, як купити прорізувач, варто ознайомитися з найпопулярнішими видами:

 • Звичайні прорізувачі - найпростіший предмет, виконаний з безпечного пластика.
 • Охолоджувальні прорізувачі - виконані з пластика і заповнені охолоджуючим гелем або дистильованою водою. Перед використанням їх варто покласти в холодильник, і тоді вони зможуть прекрасно допомагати прохолодою біль в яснах.
 • Брязкальце-прорізувач - ідеальне поєднання, в якому привабливість іграшки вдало поєднується з користю. Дитина точно спробує його, як і всі привабливі предмети.
 • Насадка на палець - батьки можуть самі спробувати приглушити біль в яснах за допомогою такого прорізувача.
 • Вібруюча модель - новинка на ринку, яка починає вібрувати при дотику до ясен. Чудово справляється з сверблячкою і болем.

Ці та багато інших моделей прорізувача для дітей зуміють вам допомогти в цей нелегкий час. А для того, щоб купити дійсно якісний виріб, варто купувати його в надійному і перевіреному місці. Саме тому ми пропонуємо вашій увазі широкий асортимент гризунків. Всі вироби, представлені у нас, зроблені досвідченими виробниками та будуть радувати вас довгий час.

Вгору