Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дуги і підвіски

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Дитяча дуга - помічник для батьків і весела розвиваюча гра для дитини.

Кожні батьки люблять свого малюка, звичайно ж, набагато сильніше, ніж це роблять інші. І природно, що при цьому вони прагнуть оточити свою ненаглядну дитину всім найкращим, найкрасивішим і корисним. Звичайно, в першу чергу замислюються тільки про предмети першої необхідності, таких як ліжечко, коляска, ванночка і так далі. Але потім «придане» малюка починає збільшуватися в рази, і асортимент дитячих іграшок у квартирі починає змагатися з асортиментом дитячого магазину. І одним з виробів таких, які начебто з першого погляду і не здаються настільки нагальними, але потім оцінюються як дуже корисні, є дитяча дуга, прикрашена різними іграшками, предметами та підвісами. Саме вони, різнокольорові та приємні дзвінкі, так приваблюють увагу малюка.

Які бувають дуги, і чим вони корисні?

Це начебто простий виріб насправді може дуже сильно допомогти вам у виконанні відразу кількох цілей, тому що існують такі моделі:

  • Дуги на дитяче ліжечко - такий варіант допоможе заспокоїти дитину, тому що дуже часто вони укомплектовані музичною деталлю, яка буде грати приємну, заспокійливу мелодію. Завдяки цьому дитина буде добре засипати. А різні підвіси та відволікаючі іграшки також привернуть увагу дитини, посприяють формуванню координації зору.
  • Дуги на манеж або ігровий килимок - таке пристосування для діток вже трохи старше, використовується воно для манежів і ігрових килимків. Музичні деталі також дуже часто використовуються в таких моделях, але є невелика відмінність з приліжковими варіантами. Дугу для манежів і килимків роблять з розрахунком на те, що дитина буде чіпати деталі руками, тому тут важлива якість і добротність вироби. Можна зустріти у продажу ще й м'які дуги для манежів і килимків, які зроблені зі спеціальної тканини, деталі з якої дитина зможе спробувати й на зуб. Завдяки цим іграшка у дитини вже розвивається дрібна моторика пальців, координація руху і здатність звертати увагу на кольори і форми, і вчитися розрізняти їх.
  • Дуги на автокрісло - ця комбінація іграшок на кріпленнях не тільки дозволяє виконувати всі ті ж функції, що і попередні моделі, але ще і допоможе розважити малюка в той момент, коли він разом з батьками буде здійснювати поїздку в автомобілі, сидячи в автокріслі. Тому що не завжди мама може сидіти поруч з ним, частіше вона буде на передньому сидінні, а малюк на задньому. Тому за допомогою дитячої дуги з іграшками можна допомогти дитині навіть в такій ситуації відчувати себе комфортно, не відчуваючи стресу і нудьги.

Звичайно, що для того, щоб ця цікава іграшка могла виконувати всі вищеназвані функції вона обов'язково повинна бути найвищої якості, виконана з кращих матеріалів і відповідати всім нормам безпеки, тому що її деталі контактують з руками і ротом маляти, а кріплення відповідають за його безпеку і збереження здоров'я. Тому при покупці звертайте свою увагу тільки на вироби, виготовлені тільки прекрасно зарекомендували себе на ринку дитячих товарів виробниками. Тільки в такому випадку ви можете повністю бути впевненими в безпеці придбання. А для того, щоб така покупка не звинуватила сімейний бюджет, зробити її краще за допомогою нашого інтернет-магазину. Адже ми зберігаємо ціни на представлені у нас моделі на значно нижчому рівні, ніж в спеціалізованих магазинах, цей метод також дозволяє уникнути присутності підробок в нашому асортименті.

Вгору