Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Молоковідсмоктувачі

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Молоковідсмоктувач купити в інтернет-магазині в Києві

Це прилади, що полегшують життя жінки після народження малюка (він допомагає зціджувати грудне молоко). Організм жінки - це дуже мудрий природний механізм, чим більше необхідно молока для вигодовування немовляти, тим більше його виробляє організм. Прилад допомагає молодим матусям у випадках, коли існують деякі проблеми (дуже чутливі пипки на грудях або велика кількість виробленого молока). Молоковідсмоктувачі допомагають жінкам в ситуаціях, пов'язаних з довгостроковим розставанням між ними й новонародженими. Також матусі поєднують годування дитини з іншими видами діяльності, завдяки цьому пристрою можна залучати інших членів родини до годування дитини.

Види пристроїв

Молоковідсмоктувач випускається в різних варіантах (ручне виконання, електронний прилад, поршневий з грушею, електричний на батарейках). Пристрій, що працює від батарейок або акумулятора - це дуже компактний прилад, який займає менше часу на зціджування молока. У також той же є неприємна особливість - досить часта заміна акумуляторів або батарейок. І це плата за зручність використання. Якщо для вас має значення рівень шуму, то серед електричних моделей існують моделі з його зниженим рівнем. І якщо цей параметр молоковідсмоктувача для вас дуже важливий, попросіть продемонструвати прилад прямо в магазині. Варто також враховувати, що електричні моделі можуть бути подвійними. Це дозволяє прискорити процес. Молоковідсмоктувач ручний має свої переваги. Він легкий у транспортуванні, дуже підходить для експлуатації в різних місцях і в будь-який час. Дуже підходить для жінок, які потребують нечастому і нерегулярному використанні пристрою, адже процес може виявитися дуже виснажливим для рук. Проте на ручний молоковідсмоктувач відгуки найпозитивніші, оскільки користуватися ним все ж не так-то й складно, як здається на перший погляд. Власне, за відгуками ви й зможете зробити свій вибір і купіть пристрій, максимально підходить під ваші потреби.

Можна дати такі рекомендації жінкам

Треба вибирати пристрій, який легко розбирається і чиститься, тоді воно не буде створювати зайвих проблем. Варто також звернути увагу на те, що для приладу можуть додаватися і деякі корисні речі, такі як чохол, спеціальна ємність для зберігання й успішного транспортування молока. Варто враховувати таку річ, що те, що подобається одній жінці, необов'язково сподобається інший. Також не останню роль при покупці приладу грає на молоковідсмоктувач ціна.

Деякі поради для користування молоковідсмоктувач

При користуванні приладом треба враховувати таку річ, що пристрій не є пральною машиною, тому натискання всього лише кількох кнопок зовсім не дає гарантії бажаного результату. Треба знайти тихе затишне місце в будинку. Необхідно зібрати прилад, простерилізувати його деталі. Для кращого вироблення молока слід подумати про малюка, це стимулює вироблення молока. Необхідно, щоб жінка розслабилася, для цього їй можна прийняти ванну. Добре, якщо вона буде з ефірними оліями або рожевими пелюстками. Проте і звичайна ванна буде також підійде.

Що може впливати на вибір приладу?

Не треба поспішати з придбанням даного приладу, тому що на вибір часто впливає досить багато факторів, наприклад, тип приладу (електричний або ручний), його вага, дизайн. Хороший молоковідсмоктувач купити ви можете в нашому електронному магазині за вигідною вартості. До речі, ціни на товари вас дійсно здивують. Знайомтеся з асортиментом, робіть свій вибір.

Вгору