Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Підігрівачі і стерилізатори

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Підігрівники й стерилізатори для пляшечок - комфортне годування

Всі мами стикаються з необхідністю годувати малюка з пляшечки. І, звичайно, в цьому процесі не обійтися без спеціального пристосування - підігрівача пляшечок. Принцип його роботи такий же, як у водяній бані. Тобто дитяча пляшечка підігрівається в воді, але завдяки вбудованому терморегулятору вона не перегрівається і не остигає. І ви отримуєте дитяче харчування потрібної температури, правильної консистенції. При цьому підігріти його виходить за всього за 10 хвилин (максимум). А якщо ви підігріли пляшку і малюк не хоче їсти, то потім, коли настане час чергового годування, вас також виручить підігрівач. Він нагріває харчування також в баночках, спеціальних одноразових пакетиках. І при цьому температура харчування вийде максимально наближеної до температури молока мами, яка є оптимальною.

Термічні стерилізатори для пляшечок

Цей прилад може перебувати в одному приміщенні з мамою і малюком. При правильній експлуатації він є абсолютно безпечним. Ви ставите баночку в цей пристрій, попередньо заливши в нього воду, і натискаєте спеціальну кнопку. Харчування підігріється через 5-10 хвилин і в кінці підігріву пристрій сповістить про закінчення роботи спеціальним сигналом. Харчування ніколи не перегрівається, а мама задоволена, оскільки підігріти дитяче харчування до потрібної температури тепер не проблема. До того ж електронна система контролю температури допомагає здійснювати процес підігріву харчування максимально ефективно. Як і в будь-якому приладі при використанні підігрівача необхідно дотримуватися правил експлуатації. Прилад повинен бути встановлений на рівній поверхні, експлуатувати його можна тільки згідно з правилами експлуатації, які надруковані в інструкції. Вода, яку ви заливаєте повинна бути кип'яченою і кімнатної температури. Кип'ячена вода не утворює накипу на приладі, і таким чином він прослужить вам довше. Також існує такий цікавий прилад, як стерилізатор. Він допомагає кип'ятити дитячі речі на пару. Цей прилад істотно полегшує процес стерилізації, який займає кілька хвилин. А приналежності в деяких моделях здатні залишатися стерильними 24 години, що дуже зручно для мами. Якщо ви купуєте стерилізатор для пляшечок, то уважно вивчайте моделі різних виробників і консультуйтеся з продавцями. Вам запропонують термічний стерилізатор, який також має кілька моделей. Та й ціни на такі пристрої прийнятні, тому купите собі одну з моделей обов'язково. Взагалі стерилізатори термічні допомагають знезаражувати дитячі соски, ложечки, баночки.

Стерилізатори в Інтернеті

Якщо ви хочете стерилізатор для пляшечок купити, то ви можете подивитися моделі як в інтернет магазинах, так і в звичайних магазинах дитячих товарів. Вибирайте модель, яка буде зручна для вас. На стерилізатор для пляшечок ціна може варіюватися в залежності від розміру, виробника. Є прилади, які здатні до доби підтримувати дитячі речі в стерильному стані. Ви купуєте стерилізатор паровий і процес кип'ятіння, усунення мікробів з дитячого посуду і сосок стане тепер легким. Всього кілька хвилин і ваша посуд без мікробів. А чистота і здоров'я - це найважливіше для вашої дитини. Такі парові прилади послужать відмінним подарунком молодим сім'ям. Адже з ними весь посуд для дитини, соски, ложки та тарілки, а також кришки надійно захищені від мікробів. Великий вибір матеріалів, з яких виготовляються прилади для стерилізації, а також різноманітність моделей за своїми розмірами й додаткових функцій - це широкий вибір для батьків. Придбайте собі це пристосування і щоденний процес годування вашої дитини, миття посуду і її стерилізація стане легким процесом.

Вгору