Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Мобілі на ліжечко

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Мобілі допоможуть зробити сон малюка спокійним і солодким

Мобіль на ліжечко - це чудовий аксесуар для будь-якого ліжка дитини, казка з нашого дитинства. Такі думки приходять всім батькам, які дивляться на дивовижне пристосування з милими звуками і музикою, а також дуже яскравими і веселими іграшками, що висвітлюють всі навколо малюка, як ніби чергова казка заглянула в гості до нього.

Прекрасна розвага для малюка

Мобілі на різні дитячі сучасні ліжечка, напевно, одне з найперших прекрасних поєднань чарівних звуків, музики, кольорів і світла. Все це відкривається для вашої дитини і допомагає пізнавати прекрасне в цьому величезному світі. Представлені пристрої для дітей в нашому електронному магазині, без сумніву, найкраще, що пропонує сьогодні світова індустрія товарів для малюків. Всі продукти сертифіковані і мають спеціальне санітарно-гігієнічний висновок експертиз. Крім того, вони повністю відповідають стандартам якості європейських країн. Незалежно від підібраних моделей мобілів, ви можете бути впевнені в їх тривалому терміні служби, і що вони будуть приносити багато радості вашим діткам. Необхідно відзначити, що мобілі на дитяче ліжечко є оригінальні моделі. Крім того, саме ці іграшки сьогодні лідирують в сегменті різних товарів для малюків. І це дійсно заслужена популярність. Велике розмаїття кольорів, мелодій, іграшок, а також приголомшлива функціональність дійсно заслуговують найвищої оцінки. Наприклад, деякі моделі такого пристрою можуть мати до 27 хвилин безперервного музичного супроводу. І всі вони повторюють такі спокійні, корисні для психіки і розвитку мелодії найвідоміших композиторів: Дебюссі, Бетховена, Моцарта, Баха. Завдяки такій музиці ваша дитина з самого народження зможе пізнати світ всього прекрасного. А якщо мелодії поєднуються з приємними і реалістичними звуками незайманої природи, процес засинання стане навіть радісним для вашого малюка.

Призначення іграшки

Дитячий мобіль на маленьку ліжко є розважальною і заспокійливої ​​іграшкою, яка кріпиться на спинці ліжечка трохи попереду малюка або безпосередньо перед ним. Основними її функціями можна назвати допомогу малюкові в засипанні і розвага під час неспання. Найрізноманітніші матеріали і тканини (зубчасті, гладкі, щільні, шорсткі, м'які) призначені для допомоги в розвитку у дитини тактильних відчуттів, що є дуже важливим елементом іграшок для різних активних ігор. Мобіль купити для своєї дитини ви можете в будь-який момент, а ваш малюк зможе постійно грати своїми найулюбленішими іграшками від пристрою, оскільки їх можна знімати, а сам блок зможе прослужити тривалий час для спокійного засинання дитини. Якщо у вас є можливість покупки такого пристрою з каганцем, то робіть це, не замислюючись. Можете пошукати такий же пристрій з каганцем, яке додатково має проектор зі спеціальним сенсорним відображенням на стелі. Мобіль на ліжечко купити - гарне рішення, оскільки він проектує мерехтливі або рухомі зображення на стелю. Діти дуже люблять уважно розглядати такі зображення, до того ж, м'яке світло заспокоює малюків. Деякі діти, прокидаючись вночі, дивляться на такі картинки і заспокоюються, іноді навіть самостійно засинаючи. Варто зазначити, що асортимент таких пристроїв дуже широкий. Є моделі з пультом дистанційного керування. Завдяки цьому вам буде набагато легше управляти пристроєм і при цьому навіть не треба вставати з ліжка. Купуючи такий пристрій, обов'язково звертайте особливу увагу на якість матеріалів і, в першу чергу, на кріплення. Приємних покупок!

Вгору