Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автокрісла групи 1/2

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Автокрісла 9-25 кг: універсальне рішення для практичних батьків!

Безпека дітей для всіх батьків є першочерговим завданням. І тому переміщення в машині також вимагає багато уваги. Для транспортування дітей використовуються спеціальні крісла.

Тип автокрісел 9-25 кг

Необхідно відзначити, що автокрісло 9-25 кг сьогодні є самою практичною категорією серед подібних продуктів, оскільки такі вироби одночасно захоплюють дві різні вікові групи: 18-25 і 9-18 кілограм. Друга група автокрісел розроблена для дітей від півроку. Ці пристрої повністю встановлюються в автомобілях, і при цьому використовуються рідні ремені безпеки авто. А ось перша група включає пристрої, що мають спеціальні вкладки, які відстібаються і надалі застосовуються ремені безпеки машини. Коли дитина підростає, спинка пристрою може зніматися і після цього залишається тільки саме сидіння. У цьому варіанті також використовуються автомобільні ремені авто. Необхідно розуміти, що оббивка будь-якого утримує кошти обов'язково повинна пропускати повітря, легко зніматися для очищення і також легко одягатися.

Кожному віку дітей підходять сидіння з деякими певними особливостями конструкції. Лідерами серед них можна сміливо називати крісла з 9 до 18 кг. Але при цьому існують пристрої, групи яких розраховані на діапазон віку від 0 до 13 кг, а також 23-36 кг. Варто відзначити, що існують пристрої-трансформери, які поєднують в собі різні групи і здатні перетворитися з автомобільного зручного крісла в стільчик, коляску і так далі.

Мабуть, це групу модулів 1/2 для перевезення дітей в автомобілях можна сміливо назвати найбільш універсальною. Вона захоплює відразу дві категорії - варіанти, що може витримати вагу малюка 9-18 кг і 18-25 кг - і стануть гідним вибором для батьків, які збираються купити дитяче автокрісло.

У чому особливість цих моделей?

Ці автокрісла стануть відмінним варіантом для поїздок з дитиною, вже вийшли з дитячого віку - їх можна застосовувати для малюків від дев'яти місяців. Така модель стане надійним товаришем і захисником Вашої дитини у всіх авто подорожах практично до семи років. Виробники товарів для дітей при розробці цих моделей постаралися максимально врахувати всі особливості вікового розвитку дитини. Зокрема, у міру дорослішання, Ви можете регулювати довжину ременів і рівень нахилу спинки, пристібати дитини стаціонарними ременями, наявними в машині і ін.

Чим автокрісла цієї категорії відрізняються від інших?

  • Спинка може зніматися в міру дорослішання дитини.
  • М'який вкладиш крісла легко дістається разом з системою внутрішніх ременів.
  • Модулі цієї категорії максимально враховують анатомічні особливості дітей саме цієї вікової групи.

Кожному віку дітей підходять сидіння з деякими певними особливостями конструкції. Лідерами серед них можна сміливо називати крісла з 9 до 18 кг. Але при цьому існують пристрої, групи автокрісел дитячих 9- 36 кг. Ну і, звичайно ж, при виборі автокрісла для хлопців будь-якого віку основоположним фактором є, в першу чергу, безпека юного пасажира. Тому не соромтеся збирати додаткову інформацію про виробника, переглядати результати краш-тестів і т. Д.

У нашому інтернет-магазині представлена ​​велика кількість моделей, що відносяться до цієї вікової групи. Всі вони, безумовно, різні по дизайну, формі і цінової категорії, але їх об'єднує висока якість і відповідність найвищим стандартам. Приємних покупок!

Вгору