Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Розвивальні килимки та центри

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Переваги розвиваючих килимків і центрів для дітей

Буквально вже через три тижні після народження дитина починає реагувати на все, що відбувається в навколишньому світі. Починає сприймати кольори, запахи, тактильні відчуття. Саме тому так необхідно в цей і наступні моменти надати йому для вивчення різноманіття існуючих виробів, форм та інших явищ, з якими він може зіткнутися. У цій ролі чудово виступають такі вироби як розвиваючий килимок для дітей і розвиваючий центр. Причому це саме той випадок, коли немає необхідності вибирати щось одне, тому що ці вироби, хоч і бувають в комбінаційних моделях, але все ж дещо відрізняються головних чином віковою категорією, для якої вони існують. І, звичайно ж, у кожного виробу свої достоїнства.

Переваги розвиваючого килимка

Ігровий розвиваючий килимок може бути використаний для дитини вже буквально з перших місяців його життя, коли він тільки пізнає навколишній світ за допомогою зору і рук. Саме тому ці вироби мають такі яскраві фарби в своєму оформленні та цікаві деталі, які так добре вистачати пальчиками. Купити розвиваючий килимок приймають рішення практично всі сім'ї, в яких з'являється дитина, до того ж цей предмет може стати чудовим подарунком, якщо ви зібралися йти в гості до новоспеченим батькам. І завдяки плюсів це виріб стає кращим при виборі розвиваючих іграшок для малюка:

Він забезпечує дитину комфортом під час використання, саме тому він стане ще й кращим помічником батьків у випадку холодного підлогового покриття, адже дитині для того, щоб навчитися правильно спиратися на ручки і сідати треба пружне підставу, що і може подарувати цей предмет.
Килимок допомагає формуванню і правильному розвитку всіх органів почуттів завдяки різноманітним зображенням і деталей - прикріпленим на дузі брязкальцями дзеркальця, мотузках, шарудить елементами так далі.
Стає чудовим предметом інтер'єру, здатним прикрасити будь-яке приміщення завдяки своєму яскравому і незвичайному дизайну, що буде як не можна, до речі, в будь-який дитячій кімнаті.
І на цьому гідності килимка не обмежуються, тут головне - правильно підібрати необхідний виріб саме в зв'язку з індивідуальними особливостями дитини і батьків.

Переваги розвиваючого центру

Центри являють собою стійку конструкцію, в якій зібрані різні деталі та іграшки, необхідні для малюка. Вони бувають різного рівня складності. Іноді це проста конструкція у вигляді столика на ніжках, на ігровий панелі якого розміщені різні кнопки, дзвінки, текстильні деталі. А, іноді, вони представляють собою цілі ігрові майданчики з гірками, каталками, сидіннями і багатьом іншим. Перевагами таких виробів можна назвати наступні якості:

  • У розвиваючих дитячих центрах всі необхідні предмети і іграшки для довгої і захоплюючої гри зібрані всі разом, тому дитині буде дуже захоплююче використовувати це вироби для тварин найрізноманітніших видів ігор.
  • Використовувати центри можна вже з раннього дитинства, коли дитина тільки починає повзати, тому що існують види з гімнастичними елементами.
  • Існує величезна кількість різновидів центрів, розрахованих на різний вік і на різні захоплення.
  • Допомагає дитині формувати найрізноманітніші навички від дрібної моторики пальців до логіки і фізичного розвитку.

Головні помічники в розвитку дитини з перших днів його життя

Крім усього перерахованого існують ще комбінаторні моделі, такі як розвиваючий центр килимок, які об'єднують в собі переваги і тих і інших. Для того щоб ці вироби радували вас довго, необхідно вибирати собі якісне вироби, виконане з висококласних матеріалів. Саме такі товари пропонуємо ми в нашому інтернет-магазині. Забезпечити вас відмінними товарами ми можемо завдяки тому, що вже довгі роки співпрацюємо тільки з прекрасно зарекомендували себе виробниками, які вже давно заслужили собі прекрасну репутацію.

Вгору