Оплата


Готівковий розрахунок

Оплата готівкою можлива при доставці по Києву і передмістю Києва, а також, при відправленні товару через кур'єрську службу «Нова Пошта», «Justin».

Безготівковий розрахунок

При безготівковій оплаті менеджер магазину відправляє Вам по електронній пошті рахунок-фактуру з реквізитами оплати, який Ви можете оплатити в будь-якому з банків.

При оплаті за безготівковим розрахунком, банк стягує комісію за користування даною послугою (за тарифами банку).

Доставка


Доставка по Києву:

Кур'єрська доставка по Києву Вартість доставки по Києву становить 99 грн.

Доставка здійснюється службою Нова пошта

Термін здійснення доставки становить від 1 до 3 робочих днів, для деяких груп товарів термін доставки може збільшитися (в залежності від наявності вибраного товару на складі).

В обов'язки кур'єра входить доставка товару до під'їзду і перевірка комплектації товару в присутності покупця. Збірка товару не здійснюється.

Комплектація виробу визначається описом або керівництвом по його експлуатації.

При виявленні дефектів, несправностей і невідповідностей заявленим вимогам після відходу кур'єра, повернення товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України - «Закон про захист прав споживачів. Стаття 8 », протягом повних 14 календарних днів включно після покупки. Повернення проводиться через пункт самовивозу.

Повернення грошових коштів за товар, проводиться після отримання виробу та підтвердження наявності, зазначених Вами несправностей і дефектів нашими співробітниками . Грошові кошти повертаються тільки при наявності товарного чека виробу.

Доставка по Україні

У регіони України доставка товарів здійснюється за допомогою транспортної компанії «Нова пошта»,«Justin».

Вартість доставки по Україні у відділення становить 69 грн, на адресу - 99 грн.

При отримання товару необхідно мати при собі номер декларації і документ, що засвідчує особу.
У разі оформлення замовлення товару на юридичну особу, одержувач зобов'язаний мати при собі доручення, написане від підприємства-замовника в довільній формі з «мокрою» печаткою.

На складі служби кур'єрської доставки ( «Нова пошта», «Justin».) Обов'язково перевірте комплектацію товару, наявність зовнішніх пошкоджень упаковки і дефектів виробу. Ви в праві відмовитися від отримання товару на місці, без додаткових витрат з Вашого боку.

У разі виявлення дефектів товару поза складом перевізника (вдома)
Відповідно до чинного законодавства України, «Закон про захист прав споживачів. Стаття 8 », Ви маєте право здійснити повернення товару протягом повних 14-ти календарних днів з моменту покупки. Повернення товару, дефект якого виявлений поза складу служби кур'єрської доставки, здійснюється покупцем за власні кошти, в розмірі встановленого тарифу доставки на сьогоднішній день за допомогою компанії-перевізника, або власними силами.