Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Стільчики для годування

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Стільчики для годування: вибирайте для своїх дітей краще

Стільчик для годування - безсумнівно важливий предмет, але не поспішайте купувати його прямо в момент народження дитини. Для новонароджених він ні до чого, адже вони ще не вміють сидіти. Стільчик знадобиться приблизно на четвертому-шостому місяці життя малюка. За цей час ви зрозумієте, модель з яким функціоналом вам потрібна.

Різновиди стільців для годування

За типом конструкції всі вироби можна розділити на кілька груп: високі (як правило, компактно складаються), трансформери, бустери і навісні моделі. Все це ви знайдете в нашому каталозі за прийнятною вартістю. Не можна виділити найкращий вид - різноманіття крісел дозволяє вибрати найбільш відповідний для конкретних умов.

  1. Високі - вважаються класичними моделями. Зручно, коли у вироби є коліщатка, щоб переміщати його по дому. Передбачено регулювання висоти, що знімається столик і складаний механізм - такий стільчик зручно зберігати і перевозити в авто.
  2. Трансформери - для тих, хто цінує мультифункціональність. Цей різновид представлена ​​стільчиками-гойдалками і кріслами, які перетворюються в роздільний стілець і стіл. Їх перевага в тому, що використовувати можна використовувати досить довго - п'ять і більше років.
  3. Бустери - це компактні моделі, які ставляться зверху на звичайний стілець або іншу поверхню. Навісні стільці для годування кріпляться до столу або «дорослому» стільця. Підійдуть для самих маленьких, так як не витримують більше навантаження. Ці види не розраховані на довгий термін експлуатації: у них немає підніжки, а дитина підросте буде в них тісно.

На що звертати увагу при виборі

Вибирайте той виріб, який буде підходити під умови побуту - не треба гнатися за ультрамодними моделями, які по факту не задовольнять ваших вимог. Перший важливий критерій - практичність, другий - мобільність і функціональність.

  • Стійкість. З міркувань практичності вибір крісла для малюка здійснюється з розрахунком на кілька років. Починаючи з півтора-двох років, дитина активна і рухливий, тому стілець повинен бути стійким до нахилу. Виріб повинен незмінно міцно стояти на ніжках, коли підросло чадо захоче залізти в нього без допомоги батьків.
  • Якісність. Безпека понад усе, тому завжди уточнюйте у продавців наявність сертифіката на товар. Дитячі предмети повинні проводитися з нетоксичних матеріалів, що вказується в супровідній документації. Отримавши замовлення, перевірте надійність кріплень, коліс і фіксаторів-гальм.
  • Мобільність. Це важливий параметр для тих, хто любить поєднувати прийом їжі з іншими заняттями і не обмежується простором їдальні. Вибирайте вироби з коліщатками: це можуть бути чотири колеса з фіксаторами або пара передніх поворотних. Високі стільчики, в принципі, легкі, тому ви без праці можете перенести виріб в іншу кімнату.
  • Компактність. Складаний дитячий стілець для годування допоможе заощадити місце в квартирі: поїли, склали, прибрали. Такі моделі дуже зручні, якщо ви плануєте часті поїздки і подорожі всією родиною. Цей критерій, однак, не основний - якщо у вас просторе житло, краще мати завжди готове місце для малюків. У таких випадках підійдуть стаціонарні трансформери.
  • Функціональність. Годування - не єдине призначення сучасних стільчиків. У них малюк може малювати, грати і просто спостерігати за навколишнім. Особливо виділяються в цьому сегменті крісла-трансформери. Деякі моделі з легкістю перетворюються не тільки в стіл і стілець, але і в мольберт. Ціна формується за рахунок кількості вбудованих опцій і матеріалу: вартість меблів з дерева завжди вище, ніж з пластику.

Визначившись з конкретною моделлю, уточніть ще пару моментів - наприклад, як легко чиститься стільчик. Краще купити виріб зі знімним столиком, щоб була можливість швидко його помити. Ще краще, якщо чохол сидіння підходить для машинного старки.

Переконайтеся, що у ременів безпеки є кілька точок дотику, щоб малюк не вислизав з них за пару секунд. Наявність перемички між ніг - теж важливий фактор; це додатковий бар'єр, який захистить від випадкового падіння.

Підніжка з регульованою висотою знадобиться, якщо ви вибираєте крісло з довгостроковою перспективою. Ніжки повинні знаходитися в анатомічному положенні на кожному етапі розвитку, а не просто висіти або бути сильно зігнутими. Моделі з регульованим нахилом спинки підійдуть для самих маленьких - їх можна використовувати з чотирьох місяців, коли діти ще не можуть сидіти самостійно.

Інтернет-магазин Spok.ua пропонує приємні ціни на дитячі стільчики для годування, іграшки та товари для всієї родини. Працюємо по всій Україні, а жителі Києва при бажанні можуть приїхати на наш склад і забрати замовлення самовивозом.

Вгору