Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Двоколісні велосипеди

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Катання на велосипеді має безліч позитивних моментів. Воно сприяє загальному фізичному розвитку дитини, робить його більш спритним, уважним і витривалим, а також зміцнює вестибулярний апарат. Конструкція сучасних дитячих велосипедів схожа з дорослими варіантами та відрізняється лише розміром. Попри це, щоб вибрати найбільш відповідний для вашої дитини варіант, потрібно знати їх особливості.

Особливості конструкції

Двоколісні дитячі велосипеди з боків додатково можуть мати 2 маленьких страхувальних коліщатка, що допомагають утримувати рівновагу. Це ідеальний варіант для дитини, яка тільки вчиться кататися. Для дітей, які вже вміють утримувати рівновагу під час їзди, можна придбати модель без страхувальних коліщат.

Одним з головних параметрів, яким двоколісні велосипеди відрізняються між собою, є діаметр коліс. Даний параметр безпосередньо впливає на вибір моделі. З огляду на це, велосипед підбирають під певний вік і зріст дитини наступним чином:

 • 12" (дюймів) – 2-4 роки (до 95 см);
 • 14" – 3-5 років (до 105 см);
 • 16" – 4-6 років (до 110 см);
 • 18" – 4-7 років (до 120 см);
 • 20" – 6-11 років (до 140 см);
 • 22" – 10-12 років (до 150 см).

В основному при цьому потрібно орієнтуватися на зріст. Якщо ж ви не знаєте, як вибрати потрібну модель, то в цьому вам зможуть допомогти консультанти нашого інтернет-магазину.

Комплектація моделей

Залежно від моделі велосипед може мати один або кілька додаткових елементів конструкції, які впливають на зручність і можливості їзди на ньому.

 1. Ручне гальмо. Для більш юних велосипедистів краще вибирати моделі з ножним гальмом.
 2. Амортизаційна вилка. Деталь, яка пом’якшує хід велосипеда, особливо при їзді по пересіченій місцевості.
 3. Наявність декількох швидкостей. Збільшують комфорт їзди, дозволяючи економити сили та включати оптимальний режим в залежності від рельєфу дороги та якості покриття.

У нас ви знайдете як звичайні моделі для самих маленьких, так і більш укомплектовані варіанти для старших дітей.

Матеріали виготовлення та їх особливості

Для виготовлення велосипедної рами використовують сталь або сплави алюмінію. Сталеві рами мають підвищену міцність і високу ремонтопридатність. Якщо на ній виникне тріщина, то цю проблему можна буде легко та просто усунути за допомогою зварювального апарату.

Рами, виготовлені з алюмінію, по міцності практично не поступаються сталевим, але їх вага на третину менша. Завдяки цьому, вони мають кращу керованість і маневреність. Крім того, велосипеди з алюмінієвою рамою простіше переносити через різні перешкоди (підіймати на бордюр, заносити у квартиру і т.д.).

Переваги

Катання на велосипеді:

 • збільшує витривалість;
 • зміцнює серце та судини;
 • покращує поставу та зміцнює хребет у цілому;
 • покращує обмін речовин;
 • тренує координацію та вестибулярний апарат;
 • зміцнює імунітет.

Крім усього іншого, в нас ціна на двоколісні велосипеди більш ніж доступна.

З огляду на все вищеописане, велосипед є засобом пересування, який не лише дарує радість, але і позитивно впливає на фізичний розвиток дитини.

Вгору