Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автокрісла групи 0+

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Автокрісла групи 0 - безпека і комфорт для малюка з народження!

Одне з перших місць у списку необхідних товарів для дітей, поряд з придбанням коляски, ліжечка та інших необхідних речей, займають автокрісла. Зараз, на щастя, вже всі батьки розуміють, що подібна покупка - це небессмисленное вимогу співробітників поліції і не новомодне віяння, а реальна турбота про здоров'я і безпеки дитини. Саме цей предмет стане невід'ємною частиною всіх подорожей малюка в автомобілі від моменту народження і практично до дванадцяти років. Відповідно, віком "пасажира" визначаються і особливості моделей автокрісел дитячих.

Чим відрізняються автокрісла групи 0?

Модифікація пристрою. Т. к. Більшу частину часу новонароджені малюки проводять в положенні лежачи, то і моделі, призначені для поїздок на транспорті, мають відповідний дизайн. найбільше вони нагадують люльку від дитячої коляски. Щоб тривале перебування в автокріслі не відбилося на формуванні хребта, розробники докладають до своєї продукції спеціальні вкладиші, призначені для додання дитині найбільш рівного положення.
Наявність ручки. Для забезпечення зручності транспортування до машини, найчастіше за все моделі категорії 0 оснащені спеціальною ручкою.
Так як перенесення автокрісла з машини в будь-яке інше місце передбачає контакт із зовнішнім середовищем, багато позицій даного типу товарів мають захисний козирок, основне призначення якого - уберегти дитину від вітру, дощу і снігу.

Як зафіксувати автокрісло в машині?

Найчастіше моделі для новонароджених встановлюються в машині головою проти ходу руху. Робиться це для того, щоб знизити навантаження на шийні хребці при різких рухах автомобіля. А закріпити цей модуль в машині Вам допоможе система Isofix, яку можна придбати в якості додаткової опції. Вона надійно утримує автокрісла і зберігає його нерухомість навіть при різких поворотах. Крім того, ця система стане в нагоді і при переході на автокрісла групи 0 + / 1, і на наступні модифікації моделі цього продукту. Поставтеся якомога серйозніше до вибору автокрісла для малятка, адже якість і максимальна продуманість цього пристрою - запорука здоров'я, а іноді і життя, Вашого малюка. приємних покупок

Вгору