Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автокрісла з Isofix

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Для кожного з батьків першочергове завдання - це забезпечення збереження дитини. Особливу увагу необхідно приділяти безпеці в транспортному засобі. Саме тому багато батьків вирішують купити автокрісла з Isofix.

Автокрісла з системою Isofix кріпляться за спеціальні рами, вбудовані в кузов машини. Автокрісла з такою системою розрізняються за варіантом кріплення і віком дитини.

Варіант кріплення крісла

Так як дані автокрісла тримаються на двох точках кріплення, то виробниками передбачається додаткове кріплення крісла для більшої надійності і стійкості:

  • Упор в дно. Такі моделі автокрісел обладнані додатковим трубою-упором, який здатний висуватися в разі необхідності. Даний метод кріплення виключає можливість падіння і перевороту крісла навіть при сильних ударах.
  • Якір. Цей тип додаткового кріплення фіксується за сидінням і встановлюється за спинкою автокрісла. Осередок даного кріплення в автомобілі знайти можна по намальованому якорю, але в різних автомобілях воно встановлюється в різних місцях або зовсім відсутнє.

Вікова група дитини

Ціна на автокрісла з Isofix може істотно відрізнятися в залежності від вікової групи дитини.

Подібна система застосовується тільки для наступних вікових груп:

  • Новонароджені або " 0+". Ці моделі виконані з двох частин — базової частини з кріпленням і знімної автолюльки. Розташування люльки можна в будь-який момент змінити. А зручна конструкція дозволить без проблем від'єднати її від бази.
  • Однорічні. При досягненні дитиною віку одного року, необхідно застосовувати дані види автокрісел. Вони мають спеціальні утримуючі ремені і забезпечують максимальну безпеку дитини.
  • Діти двох-трьох років. Такі моделі застосовуються для захисту дитини, вага якого не перевищує 16 кг. При використанні таких автокрісел для дітей, потрібно додатково пристібати їх стандартними ременями автомобіля. Але вся система забезпечить повний захист дитини від вислизання з сидіння при ударі.

У нашому інтернет-магазині представлені автокрісла з Isofix для дітей різного віку і з різноманітними варіантами кріплення. Всі моделі коштують недорого та є надійними.

Переваги

Як можна побачити, представлена система кріплення має ряд переваг.

До основних переваг сидінь з Isofix відносять:

  • Компактність кріплення і швидка можливість приєднання і зняття дитячого крісла.
  • Виключення невірної експлуатації крісла.
  • Доведеність високого ступеня захисту дитини при всіх видах удару і аварій.
  • Жорсткість бічного кріплення автокрісла, що не дозволить йому зрушити при бічному ударі.
  • Більш надійна фіксація автокрісла до кузова транспортного засобу.

З огляду на всі представлені переваги та існуючі види автокрісел, стає зрозуміло, чому ця система стала настільки популярною. Доступність і легкість в застосуванні автокрісел з Isofix здатне забезпечити максимальний комфорт і збереження кожної дитини.

Вгору