Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Автокрісла з положенням для сну

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Щоб захистити дитину в дорозі і створити для неї комфортні умови, існують утримуючі пристосування з положенням для сну. Ця функція стане в нагоді в тривалих подорожах. Зміна положення під час довгої дороги розвантажує хребет і м'язи, що дозволить малюкові розслабитися і відпочити.

У такого крісла можна міняти кут нахилу спинки. Для автокрісел, встановлених у напрямку руху машини, він складе максимум 35 градусів, у зворотний бік - 45 градусів. Утримуючі пристрої такого типу мають від 2-х до 8-ми положень.

Різновид

Існує кілька видів автокрісел:

  • Категорія "0". Це автолюлка для немовлят до 6 місяців. Конструкція встановлюється на задньому сидінні машини і кріпиться за допомогою стаціонарних ременів. Її можна носити з собою, не виймаючи дитину. Це крісло обладнане захисними вставками і накладками, фіксувати можна в 2х положеннях - лежачому і напів-лежачому. Такі моделі розраховані на вагу дитини до 10 кг.
  • Категорія " 0»". Таке пристосування використовується для перевезення малюків до 1 року. Витримує вагу до 13 кг., кріпиться на задньому або передньому сидінні в положенні обличчям до скла.
  • Категорія 1. Перевозяться діти 2-3 років. Можна встановлювати в напрямку руху транспорту і проти нього. Такі моделі обладнані підлокітниками, мають більше двох варіантів фіксації положення і витримують вагу до 18 кг. Автокрісло фіксується на сидінні ременями безпеки автомобіля. Дитина також пристібається в кріслі ременями самого автокрісла, їх можна регулювати по довжині відповідно до комплекції малюка.
  • Категорія 2 (1/2 і 1/2/3). Пристрої 1/2 призначаються дітям з 9-ти місячного віку до 7 років, а крісла категорії 1/2/3 – від 9-ти місяців до 12 років. Можна перевозити дітей вагою від 9 до 25 кг і від 15 до 26 кг. Кріпляться такі крісла автомобільними ременями на задньому сидінні і мають кілька варіантів фіксації.

Автокрісла з положенням для сну всіх категорій ви можете придбати в нашому інтернет-магазині недорого.

Особливості фіксації і матеріали

Існує кілька видів фіксації автокрісла:

  • Кріплення автомобільними ременями. Розрізняють п'ятиточкові і триточкові ремені.
  • Фіксація «Ізофікс». Утримуючий пристрій кріпиться металевими направляючими в скоби, які вмонтовані між спинкою і подушкою заднього сидіння.
  • Кріплення "Латч". Кріплення такого типу знаходяться на міцних ременях, а не на металевих напрямних. Це пом'якшує вібрації при поїздці.

На нашому сайті ви можете купити автокрісла з металевим або пластиковим каркасом. Обидва матеріали забезпечують комфорт і безпеку.

Для чохлів використовуються найрізноманітніші види тканин, як натуральні (більш гігроскопічні), так і синтетичні (легше очищаються від забруднень).

Ціна на автокрісла з положенням для сну залежить від фірми-виробника, ступеня безпеки і матеріалів, які використовувалися при їх виготовленні. Ви можете придбати у нас найнадійніші автокрісла недорого.

Вгору