Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Магазин Pilsan

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Історія компанії Pilsan почалася в 1940-х роках в Туреччині. Це були часи, коли було модно слухати грамофонні платівки, стежити за новинами і їздити в Європу на навчання ...

Незважаючи на складні умови того періоду, засновник компанії Якуп Четінальп настільки полюбив іграшки, що змінив своеместо роботи і занурився в світ іграшок.

Коли Якуп почав виробляти олов'яних солдатиків, використовувалися машини для ручного друку. Його загальна виробнича площа була обмежена всього 40 м², а сектор іграшок в Туреччині практично був відсутній. Його син Хасан Фарук Четінальп приєднався до свого батька, коли йому було всього шість років, і разом вони подорожували по Туреччині і продавали олов'яних солдатиків, виготовлених на цьому невеликому виробництві.

Згодом на зміну олов'яним солдатикам прийшли пластикові.
Кажуть, що коли людина виконує свою роботу з любов'ю, він обов'язково отримує нагороду. Таке честолюбство і ентузіазм батька і сина не залишилися безповоротними.

Час змінився, грамофонні платівки замінили на цифрові, за новинами стежать з соціальних мереж, змінилася і компанія Pilsan. Сьогодні в Пілсан виробляють продукцію з використанням найсучаснішого обладнання на площі 85 000 м під керівництвом Хасана Фарука Четінальпа.

Почавши з олов'яних солдатиків, в асортименті на даний момент сотні продуктів, призначених для дітей всіх вікових груп.

Місія

Мета компанії - не тільки розважати дітей, а й сприяти їх розумовому і фізичному розвитку.

Бачення

У Пілсан вважають, що кожна дитина має право на доступ до якісних і зінтересним іграшок, зроблених з безпечних матеріалів.

Розгорнути
Вгору