Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Скейти дитячі

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Вибір безпечного і правильного спортивного інвентарю завжди турбує кожних батьків. Саме тому таким важливим завданням стає правильний підбір скейтборду для дитини. У нашому інтернет-магазині ви можете купити скейти дитячі самих різноманітних видів.

Лонгборд

Ніс лонгборда загострений, а сама дошка витягнута. Колеса даної моделі відрізняються великим розміром, а задня частина скейта має невеликий підйом. Лонгборди призначаються, здебільшого, для швидкісних спусків і тривалої їзди по рівній поверхні.

Круізер

Ще одна варіація лонгборда, але більш різноманітна за формою дошки. Колеса великого діаметру забезпечують стійкість, а м’якість підвіски дозволяє скейту ковзати по рівній поверхні і розганятися до високих швидкостей. Даний тип скейта також призначений для їзди по рівній поверхні.

Снейкборд або стрітборд

Такий тип скейтборду має незвичайну форму, що звужується до середини дошки. Снейкборд буде відмінним аксесуаром в літню пору для дітей, що вже освоїли сноуборд взимку. Катання на подібному скейті розвиває координацію і тренує м’язи ніг і спини. Застосовуються дані скейти на будь-якій місцевості.

Класичний скейтборд

Всім відома дошка з невеликими колесами і широкої основою. Дуже добре підходить для дітей будь-якого віку. Може застосовуватися як для катання, так і для виконання найпростіших трюків.

Пенніборд

Пеннібордом називають пластикову модель скейтборду, з меншим розміром дошки і коліс. Ця модель особливо популярна серед дітей дошкільного віку. Такий вид скейта вважається підвидом круізера, тому добре підходить для початківців скейтбордистів. Додаткові характеристики

Скейти дитячі відрізняються характеристиками, від яких і залежить ціна аксесуарів. На нашому сайті ви можете придбати кращі скейти недорого. Всі представлені варіанти скейтів для дітей поділяються за:

  • Матеріалом дошки. Як матеріал для дошки або "деки" застосовують дерево і пластик. Не варто вважати, що якийсь із матеріалів поступається іншому в міцності. Відмінності між ними полягають лише в особливості догляду. Наприклад, дерев'яна дошка потребує захисту від тривалого контакту з водою, а пластик більш простий як в догляді, так і зберіганні.
  • М'якості коліс. Від цього показника залежить зносостійкість коліс і величина вібрації скейта при русі. М'які і середні колеса краще вибирати для спокійної їзди, а жорсткі моделі підійдуть для виконання трюків.
  • Кольору. Дизайн скейтів вкрай різноманітний. Зустрічаються моделі як з яскравими принтами, так і однотонні скейти. При цьому малюнок може бути нанесений на всю поверхню скейта і навіть колеса.

Скейтборд є одним з найбільш бажаних спортивних снарядів для дітей. Це пов'язано з простотою застосування, незначною вартістю та компактністю даного спортивного інвентарю. До того ж, скейтборд розвиває необхідні навички координації та спритності дитини.

Вгору