Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі автокрісла 0-36 кг

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Головне завдання дитячого автокрісла - захист малюка від травм у разі аварії. Але разом з тим дитині повинно бути комфортно в поїздці. Правильна конструкція крісла допоможе рівномірно розподілити навантаження на хребет, а міцні і повітропроникні матеріали забезпечать зручність в подорож і довговічність самого сидіння. Тому підібрати і купити якісні дитячі автокрісла 0-36 кг - завдання непросте. Залежно від габаритів, ваги і віку малюка автокрісла діляться на різні категорії.

Категорія 0 + / 1

У сегменті для самих маленьких мандрівників представлено три види конструкцій:

  • Автолюлька - крісло розташовують уздовж сидіння і фіксують ременями безпеки, а маленького пасажира пристібають внутрішніми ременями до колиски. Цей варіант підходить для новонароджених. Така конструкція може використовуватися до року, при ваговому обмеження в 10 кг.
  • Крісло-переноска встановлюється проти ходу руху на передньому чи задньому сидінні, а дитина фіксується п'ятиточковими ременями безпеки. У ній можна возити дітей до півтора року і не важче 13 кг. Такі крісла поєднують в собі функції гойдалки, переноски і крісельця, в якому можна погодувати дитину.
  • Крісло-ківш - даний вид схожий за конструкцією з переноскою і має форму ковша. Встановлюється як спиною, для вікової категорії 0, так і обличчям вперед для дітей від року. У таких кріслах, як правило, є кілька варіантів нахилу: для сну та для сидіння. А максимальна вага для використання не повинна перевищувати 18 кг.

Категорія 1/2/3

Крісла категоріі1/2/3 розраховані дітей, чий вік становить 1-4 роки, а вага від 18 до 36 кг. У процесі дорослішання дитини, конструкцією крісла передбачений перехід до штатних автомобільних ременів. Згодом і зовсім можна зняти спинку сидіння, залишивши тільки бустер.

Категорія 3

До найстаршій 3-ої категорії відносяться бустери. Вони компенсують все невисокий ріст дитини, забезпечуючи правильне положення штатного ременя безпеки.

Оббивка автокрісел

Вибираючи дитячі автокрісла 0-36 кг, необхідно звертати увагу не тільки на конструкцію крісла, але і на матеріал оббивки, адже ціна сидіння також залежить від оббивки. Оббивка може бути виконана як з натуральних, так і з синтетичних матеріалів або бути їх поєднанням.

На нашому сайті ви можете придбати авто крісла, яві відповідають основним вимогам недорого.

Вгору