Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі автокрісла Britax - Romer

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Безпека дитини в дорозі повинна здійснюватися на самому вищому рівні. Тому багато батьків, вибираючи утримуючі засоби для дитини, вирішують купити дитячі автокрісла Britax - Romer. Цей виробник вже давно зарекомендував себе як один з кращих на ринку захисних засобів для дітей. Розберемо, які види дитячих таких пристроїв є, і в чому полягають основні їх достоїнства.

Класифікація дитячих авторісел

Усі існуючі автокрісла для юних пасажирів розділяють 2 категорії. Розберемо детальніше кожен вид.

За типом матеріалу

Кожне автокрісло усередині має міцний каркас, поверх якого встановлюється сидіння, оббите певним матеріалом. Найчастіше, в якості матеріалу для автокрісла застосовують:

  • Бавовняну тканину. Такий матеріал "дихає", легко стирається і не дозволяє дитині вислизати.
  • Синтетику. Цей вид матеріалу має якісніші характеристики, ніж бавовна. Синтетика не сідає після прання, довговічніша і не так сильно вбирає вологу і бруд.
  • Штучну або натуральну шкіру. Цей матеріал дещо більше коштує, та зате довговічніший і красивіший. Менш дорогим аналогом натуральної шкіри може послужити екошкіра або замша.

Але окрім матеріалу автокрісла, враховується і вік пасажира. Від цього параметра залежить конструкція автокрісла.

По віковій групі

Для кожного віку дитини можна купити дитячі автокрісла Britax - Romer. Компанія робить їх наступних видів:

  1. Автолюлька. Цей варіант застосовується для найменших пасажирів і рекомендований до використання з самого народження. У таких автокріслах є надійні ремені безпеки, а також анатомічні подушечки для комфортнішого і безпечнішого положення немовляти.
  2. Зростаючі автокрісла. Ця категорія також може застосовуватися з самого раннього віку, але на цьому переваги цих пристроїв не закінчуються. Зростаюче крісло видозмінюється залежно від зростання і ваги дитини, тому використати їх можна до 2 або 3 років. Спинка і підголовник у таких автокрісел регулюються, чим забезпечується різне положення тіла дитини. Також крісла таких моделей підтримують кріплення типу Isofix і LATCH.
  3. Бустери. Цей вид автокрісел виглядає як подушка або сидіння. Ця категорія застосовується для дітей, які не зісковзують з сидінь і досить високі, щоб їх верхівка височіла над спинкою крісла. Бустери не лише недороги, але і прості в експлуатації і займають мало місця.

Усі види автокрісел Britax - Romer здатні забезпечувати максимальний комфорт і збереження юного пасажира. А велика різноманітність моделей дозволить вибрати найбільш відповідний для батьків і дитини варіант.

Вгору