Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі пазли

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Пазли для дітей: весело, цікаво, корисно!

Пазли - це унікальне поєднання користі й інтересу. Адже не дарма вони вже не одну сотню років непокоять і дорослих і дітей. Не дарма ж проводяться цілі змагання по збиранню пазлів, що складаються з декількох тисяч деталей.

Пазли для дітей від 8 років до 10 років можна умовно вже віднести до дорослих пазлам, тому що в цьому віці діти вже здатні до того, щоб утримувати в увазі велику кількість фрагментів.

На цій же сторінці представлені пазли для дітей трохи молодший. Чи не малюків, звичайно, для яких роблять м'які пазли, що складаються з декількох деталей. А середній сегмент, який якраз і буде сприяти розвитку малюка у віці від п'яти до семи років.

Пазли: переваг їх використання

Ці шматочки одного зображення дуже складно назвати простою іграшкою. Адже завдяки їм у дитини розвивається безліч самих корисних навичок і умінь:

  • логічне та образне мислення;
  • увага;
  • сприйняття кольорів;
  • уява;
  • вироблення терпіння і посидючості;
  • розуміння зв'язку між частиною і цілим;
  • просторове сприйняття і багато іншого.

Правда досить вагомі аргументи для того, щоб почати використовувати пазли для дітей 5 років, 6 років і 7 років?

Купити пазли для дітей такого віку в наш час не так вже й важко. Але ж набагато цікавіше залучити дитину до вибору іграшки для нього. Він сам підкаже цікавий сюжет, картинку і зображення. А значить і буде з задоволенням займатися її збором.

Саме тому ми пропонуємо Вас спільно з малюком вибрати будь-який пазл з представлених в нашому інтернет-магазині. І тоді спільно проведений за збиранням пазлів дозвілля обов'язково стане корисним і приємним.

Вгору