Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі парти

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Дитячі парти - привчаємо дітей вчитися

При підготовці до школи батьки всіх дітей, в першу чергу, особливу увагу звертають на підбір елітного освітнього закладу, кількість підручників, олівців і зошитів, які треба покласти в портфель, а також спортивну та шкільну форму. При цьому не всі думають про робоче місце учня. Але будь-яка дитяча парта, а вірніше письмовий стіл обов'язково підбирається в повній відповідності з анатомічними можливостями самої дитини, і в першу чергу враховується зростання. Від вашого правильного вибору для дитини робочого місця багато в чому буде залежати його здоров'я (постава і зір), а також якість його успішності. Але перед тим, як йти в магазин за письмовим столом, померяйте зростання дитини, адже від цього буде залежати висота стільця і ​​столу.

Вибір учнівського столу і стільця

При зростанні дитини в 110-115 сантиметрів дитячі парти повинні мати висоту в 46 сантиметрів, а стілець - 26. У міру зростання дитини висота столу і стільця поступово збільшується: +5 сантиметрів зросту дитини +6 і +4 сантиметри висоти столу і стільця відповідно. Якщо ваш бюджет дозволяє зі збільшенням росту вашої дитини замінити маленький стіл-парту на більш велике виріб, то краще це зробити. Якщо у вас немає такої можливості, тоді з самого початку купіть звичайний письмовий стіл, але з можливістю регулювання висоти. Сьогодні на допомогу батькам прийшли стільці і столи трансформери, які служать дітям дуже довго. Не економте на вільному просторі кімнати дитини і не вибирайте дуже маленькі письмові столи. Дитячі парти для будинку повинні мати достатню ширину, щоб лікті малюка не звисали. Саме тому відправлятися за покупкою столу для школяра необхідно разом зі своєю дитиною. Таким чином, ви зможете з малюком приміряти покупку і повністю переконатися в тому, що зручність посадки і ширина відповідають всім встановленим вимогам. Стільці, як і парти для дітей, вибираються за певними правилами. Вибираючи стілець, необхідно бути максимально уважними, адже він повинен заходити в глибину стола приблизно на 4-5 сантиметрів. Це дозволяє учневі постійно сидіти прямо і не тягнутися в протилежний кінець за підручником. Стілець повинен бути в міру жорстким і максимально стійким, спинка стільця - рівною і високою. Крім того, важливу роль у виборі меблів грає її колір. Для активних дітей краще всього вибирати насичені тони парт, а спокійним дітям - помірні. Бордові і червоні тони надають збудливу дію на дітей, а помаранчеві і сині досить швидко стомлюють. Як правило, жовтий колір піднімає настрій дитині і сприяє активізації мозкової діяльності. Для надто збудливих дітей його краще не застосовувати. Найкращий варіант для робочої зони - це зелені та блакитні відтінки, як це робиться в школах. Така дитяча парта купити яку ви можете у нас на сайті, допомагає першокласникам дуже швидко зосередитися на уроках і бути максимально уважними.

Організація робочого простору

Після того, як обрані дитячі столи парти і стільці, необхідно обміркувати і правильно організувати робоче місце. Стіл треба розташовувати таким чином, щоб електричний і денне світло падало на робочу поверхню тільки з лівого боку. Не забувайте про те, що він є робочим місцем вашої дитини, тому повинен повністю відповідати всім фізіологічним можливостям молодого організму і ні в якому разі не шкодити здоров'ю малюка. Юний учень повинен сидіти максимально зручно, не псувати зір і поставу. Дитячі парти купити обов'язково потрібно, а вибирати їх слід уважно, не довіряючи при цьому обіцянкам численних виробників, які роблять столи ергономічними, красивими і барвистими. В іншому випадку в майбутньому це вас може дуже розчарувати.

Вгору