Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Триколісні самокати

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Триколісні самокати

На сьогодні на ринку найпопулярнішим є дитячий самокат триколісний. Моделі такого транспорту займають провідні позиції з продажу в зв'язку з його зручністю, так як він розрахований якраз на діток 2-3 річного віку, щоб прищепити їм навички їзди, вміння тримати рівновагу. Також вони допомагають їм розвиватися фізично, зміцнювати м'язи і розвивати координацію. До того ж, моделі відрізняють мала вага, а складаний механізм робить їх компактними. Вони легкі в управлінні, а також стійкі.

Основні переваги

Часто батьки стоять перед дилемою: купувати дитині самокат триколісний або ж інший вид іграшок. Перш за все, хотілося б відзначити, що ця покупка корисна для фізичного розвитку дитини, а по-друге - дуже цікава і пізнавальна. До того ж, серед транспортних засобів для дітей цей тип транспорту вважається найбезпечнішим, а також має дуже зручні габарити для зберігання в міській квартирі. Самокат зручний і на прогулянці, і на дачі, його просто перевозити як своїм ходом, так і на машині. Багато батьків оцінили зручність і позитивні емоції, які він дарує дітям. Він допомагає дитині відчувати себе впевнено і вчить орієнтуватися в просторі, контролювати свою поведінку на тротуарі, доріжці парку, а також допомагає дитині розвиватися гармонійно фізично. За своєю ціною він доступний. Ви можете взяти модель трохи дорожче з гумовими колесами і регульованим рівнем керма і при цьому все одно не витратите багато грошей.

Самокати - відмінні подарунки діткам

Головне, що ви отримуєте не тільки відмінний подарунок, іграшку, а цілий ігровий комплекс, який допомагає вашій дитині розвиватися всебічно. Адже дитина поступово дорослішає і, отже, йому стає все цікавіше здійснювати поїздки на цьому транспортному засобі. Ви можете купити триколісний самокат в будь-якому магазині дитячих товарів, а також в нашому спеціалізованому магазині в інтернеті. Консультанти з радістю дадуть відповідь на всі ваші питання і запропонують оптимальну модель дитячого триколісного самоката для вашої дитини.

Вгору