Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Радіокеровані іграшки

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Радіокеровані іграшки

У нашому дитинстві ми могли тільки мріяти про машинку на управлінні, сучасним дітям таке задоволення може дістатися без проблем. Історія створення цих іграшок дуже цікава - механізм дистанційного керування розроблявся в практичних цілях, для робіт у важко або недоступних для людини місцях. Пізніше такий винахід припало до смаку виробникам іграшок. Сучасні радіокеровані іграшки вражають своєю різноманітністю і функціональністю, але діти, як не дивно, дуже легко в них орієнтуються.

Якщо ви шукаєте подарунок для дитини (і не тільки), зверніть увагу на іграшки на радіокеруванні. До речі, про «великих» хлопчиків, на цю тему є відмінний жарт: «Я дуже хочу сина, щоб подарувати йому вертоліт на управлінні і пограти з ним».

Не варто думати, що такий виріб носить тільки розважальний характер, при правильному підході можна використовувати його і в виховному процесі. І для маленьких, і для великих дітей.

Корисні функції дитячих іграшок на радіокеруванні:

  • Відповідальність - найчастіше такі іграшки є складні механізми, які при невмілому чи недбалому використанні легко ламаються. Тому цілком можна ставити дитині ультиматум, що нова покупка відбудеться не скоро, тому що машинка (катер, вертоліт) дуже дорога.
  • Фізичний розвиток - мова піде не про серйозні м'язи, хоча не які моделі можуть бути дуже швидкими і доведеться за ними побігати. Іграшка на радіокеруванні - це відмінний інструмент для розвитку дрібної моторики, концентрації уваги, орієнтації в просторі й поліпшення реакції.

Основні види іграшок на радіокеруванні

Зазвичай керовані іграшки асоціюються з хлопцями, але й дівчатка із задоволенням грають ними. Тому в нашому магазині радіокерованих іграшок можна знайти великий вибір для дітей обох статей.

Асортимент Spok.ua:

  • Моделі машин - гоночні, дрифтові, вантажні та позашляховики, всі вони привертають увагу хлопчаків будь-якого віку.
  • Вертольоти й літаки - діти із задоволенням освоюють всілякі трюки, які можуть виконувати ці літаючі апарати в повітрі. Багато моделей є навіть предметами колекціонування.
  • Танки - військова техніка на радіоуправлінні відмінно підійде для здійснення баталій. Діти в таких іграх вчаться складати стратегії й навчаються мистецтву ведення бойових дій.
  • Будівельна техніка - ці «робочі» машини допоможуть побудувати величезне місто з конструкторів та інших підручних засобів. Відмінне заняття для багатогранного розвитку.
  • Тварини - класичні іграшки для дівчат будуть подвійно привабливішою, якщо зможуть пересуватися і говорити за допомогою пульта.

Але, як ми вже говорили, всі ці поділу умовні - іграшки на радіокеруванні в Києві і в будь-якій точці планети принесе всім дітям море задоволення і викличе безсумнівний захват.

Купити радіокеровані іграшки дуже просто, адже в нашому каталозі представлений величезний асортимент всіляких моделей на будь-який смак і всіх цінових категорій.

Вгору