Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Дитячі інструменти та майстерні

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Дитячі інструменти та майстерні

Хлопчаки проявляють інтерес до інструментів з самого раннього віку. Навіть дворічний малюк охоче починає допомагати татові або дідусеві лагодити поламану техніку. Довірити йому справжній інвентар може бути небезпечно навіть для старших діток, а ось подарувати йому власні дитячі інструменти - відмінне рішення для гри й виховання.

Ви можете запитати, в чому полягає виховна функція дитячого набору інструментів? Молодий чоловік в ігровій формі зможе розвинути й засвоїти такі важливі навички:

  • Акуратність - багато дитячих наборів інструментів продаються в спеціальних скриньках або валізах. Після лагодження потрібно буде скласти все по своїх місцях, цілком можливо, що і до решти своїх речей дитина почне ставитися так само уважно.
  • Працьовитість - малюки із задоволенням займаються ремонтом своїх іграшок або навпаки розбирають все, що попадається під руку. Так вони легко засвоюють назви інструментів, принцип їх роботи та надалі будуть точно знати, що з ними робити.
  • Допитливість - розкручуючи свою іграшку до останнього гвинтика, дитина задовольняє свою цікавість. Всіх дітей цікавить, з чого ж складається їхня улюблена машинка. Сьогодні можна купити дитячий набір інструментів для хлопчика разом з іграшкою-конструктором.
  • Фантазія - маючи під рукою власні дитячі іграшки інструменти, хлопчик може змайструвати власний винахід. Або брати участь в ремонті з дорослими напарниками, вносячи свої конструктивні рішення. Папа з подивом помітить, як швидко його карапуз стає незамінним і креативним помічником при ремонті автомобіля.

Якщо говорити про розвивальні функції інструментів для дітей, необхідно відзначити такі важливі функції, як дрібна моторика рук, координація рухів і спритність. Адже потрібно докласти стільки зусиль, щоб розкрутити або навпаки зібрати виріб, і, крім того, зробити це правильно.

У нашому магазині можна придбати набір інструментів для дітей будь-якій комплектації й цінової категорії. Одне ми можемо стверджувати з повною впевненістю, що всі іграшки, представлені в цьому каталозі відповідають всім нормативам якості та безпеки. Ми працюємо тільки з перевіреними брендами, які вже протягом багатьох років дарують дітлахам хороші оригінальні іграшки.

Вгору