Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Набори лікаря

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Власного Айболита в кожен дім! Вибираємо дитячі набори доктора в інтернет-магазині Spok.ua

Дітям досить часто доводиться зустрічатися з лікарями, будь то стандартне відвідування поліклініки, або візит дільничного лікаря через застуду. У будь-якому випадку все його пристосування викликають у малюків непідробний інтерес. Ви можете легко задовольнити цю зацікавленість, придбавши дитячий набір доктора. Вибрати слушний варіант можна, в даному розділі нашого інтернет-магазину.

Корисні й цікаві набори

Користь подібних іграшок для рольових ігор дітей неоціненна, адже вони є частиною виховного процесу, дозволяють приміряти на себе певні соціальні ролі в суспільстві. Привабливість їх ще полягає в тому, що вони не мають відмінностей за статевою ознакою - пограти в лікарню буде цікаво як дівчаткам, так і хлопчикам. Вони з задоволенням будуть лікувати всі свої іграшки, батьків і домашніх вихованців. Зазвичай набори можна купувати малюкам старше трьох років - їх моторика дозволяє управлятися з досить складними предметами. До того ж в такому віці вони починають створювати певні відносини з навколишнім світом і іншими дітками, а в ігровій формі набагато легше знаходити спільну мову один з одним.

Рольові ігри, в тому числі й дитячі набори доктора, допомагають розвивати логіку, фантазію, імпровізувати, розвивати координацію і самостійність, значно поповнюється словниковий запас дитини. Примірявши на себе роль лікаря, маляті буде набагато простіше зважитися на візит в справжню лікарню. Батьки можуть на прикладі найпростіших інструментів показати йому всі процедури, пояснити, що лікар намагається вилікувати пацієнта, а не злякати чи зробити йому боляче. Адже малюк і сам робить тепер уколи своїм лялькам, ставить їм градусник, виписує порошки та пігулки, таким чином, долаючи свій страх. До того ж діти починають замислюватися про те, що і власне здоров'я необхідно «охороняти».

Відповідність вимогам якості

Існує ряд вимог, які пред'являються до дитячих наборів доктора:

  • максимальна наближеність до реальних аксесуарів і пристосуванням, тобто шприц повинен бути зовні й функціонально відповідати оригіналу, так само як і градусник, і стетоскоп;
  • наявність всіх необхідних інструментів, для того, щоб гра ставала реалістичною, справжньому лікареві обов'язково знадобляться шприц, градусник, фонендоскоп, молоточок невропатолога, ліки, а також зручна валізка або кейс, в яких все можна буде зберігати;
  • комплектація додатковими пристосуваннями у вигляді візків-столиків або каталок, на яких можна розкласти всі інструменти й переміщати їх по кімнаті, практично як у справжній лікарні.

Сьогодні можна купити дитячий набір доктора в будь-якому вигляді - з валізками, візками, на батарейках для різних світлових і звукових ефектів, ветеринарні набори з маленьким пацієнтом, укомплектовані халатом і шапочкою. Наприклад, малюкові буде набагато цікавіше, якщо в стетоскопі він почує звуки биття серця. Важливо, при всіх цих привабливих моментах, звертати увагу на якість матеріалів - всі деталі повинні бути великими, мати міцні кріплення, пластик - якісний, нетоксичний, без сторонніх запахів. Як ви розумієте, вибравши якісний і функціональний набір, ви подаруєте дитині дуже цікаву і корисну іграшку, яка допоможе його розвитку. Наш інтернет-магазин Spok.ua пропонує вам дуже широкий асортимент докторських наборів від найкращих виробників. Консультанти в телефонному режимі допоможуть вам підібрати найоптимальніший варіант, виходячи з ваших вимог і можливостей малюка.

Вгору