Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань
0
Мій кошик

Роботи іграшки

Сортування:
від дешевих до дорогих за популярністю за назвою

Роботи трансформери іграшки

Робот іграшка - це шикарний подарунок дитині, який згодом стане забавним компаньйоном. Іграшка має штучним розумом, а тому викликає море емоцій у дитини, здатний розвеселити його друзів. Щороку виробники радіокерованих роботів, а також іграшок роботів у вигляді тварин, таких як собака, динозавр, намагаються вкласти в них побільше інтелектуальних функцій. І в даний час вони є не просто дитячими іграшками.

Удосконалення іграшок

Роботи іграшки «розумнішають» з року в рік, від чого приводять дітей в захват, причому незалежно від віку (в тому числі навіть дорослих). Безсумнівно, роботи іграшки для дітей - це прекрасний компаньйон в будь-яких іграх і всяких пригодах! Деяких вироби здатні навчатися. Наприклад, якщо ви що-небудь скажете, то воно відповість вам. Так само його можна навчити рухатися і навіть якимось навичкам - певної поведінки в конкретній ситуації, наприклад, при гучних звуках. Вони можуть сідати, лягати, танцювати, ляскати очима, з захопленням розповідати (це ваша мова, записана раніше вашими голосами), жестикулювати руками, а у деяких моделей рухаються і кисті рук, здатні збирати предмети, кидатися ними. Існує людиноподібна модель - андроїд, він більш просунутий з точки зору техніки. Такі вироби користуються попитом у серйозних компаній, які зацікавлені в автоматизації і роботизації виробництва. На полицях магазинів ви побачите від простої моделі до програмованого андроїда. А під попереднє замовлення вам можуть привезти рідкісного і дорогого робота.

Управління роботами

Щоб керувати роботом не потрібно багато зусиль. Для початку вставте елементи живлення як в самого робота, так і в пульт дистанційного керування. Для більш тривалого використання іграшки краще використовувати акумулятори. Вивчіть інструкцію пульта дистанційного керування, а так же команди і навички іграшки з опису в інструкції. Запам'ятайте, якщо у вас літаючий робот-бабка Dragon Fly або іграшка Blade Star, то користуватися ними можна тільки в будинку. Пам'ятайте, що роботи трансформери іграшки образливі, їх настрій і поведінку залежить тільки від вас самих. Тепер можете насолоджуватися, спілкуючись з новим «розумним» співрозмовником і товаришем трансформером! Щоб запрацювала іграшка робот купити необхідно акумуляторні батареї разом із зарядним пристроєм у нас в магазині.

Вгору