Літо - це найулюбленіше пора року практично кожної дитини! Ще б пак, з ранку не будять, в дитячий сад, школу не ведуть, а відправляють до бабусі за місто, на природу! А ще обов'язково постараються відвезти до моря, де можна нескінченно плескатися в теплій воді, грітися на сонечку і уплітати морозиво практично в необмежених кількостях.

1695.jpg

Так, причини для такої любові є, і вони вагомі. Але все ж, батьки намагаються оточити малюка не тільки одними радощами і солодощами. Для того, щоб повноцінно, активно і з користю для розвитку пройшов цей теплий сезон, варто придбати декілька аксесуарів. І радує, що сучасний асортимент цих виробів неймовірно широкий, виробники намагаються нас радувати новими моделями практично щороку.

Що придбати до літа?

Тут все залежить тільки від вашого уподобання і інтересів вашого малюка. Адже одна дитина більш активна, товариська, вважає за краще рухливі ігри, в які можна грати зі своїми однолітками. А іншому потрібен свій притулок, щоб зі спокійною душею захопитися цікавою книжкою, розфарбуванням або будь-яким іншим творчим процесом.
Саме тому з усього ніжченазванного вибирайте те, стане в нагоді саме вашій родині.

 

Дитячі палатки

Яскраві, оригінальні і цікаві будиночки, які можна поставити в будь-яке місце, взяти з собою на природу, на море і в парк. Різноманітність дизайнів дає можливість вибрати виріб із зображенням улюбленого мультиплікаційного героя, наприклад намет John «У пошуках Дорі» або намет Bambi серії «Дісней». Маленька принцеса гідно оцінить модель «Замок» від компанії Bin. А активній і рухомій дитині припаде до душі намет, в комплекті якого є тунель для лазіння.

1701.jpg

Використовувати такі «будиночки» можна з найрізноманітнішими цілями: і як захист від палючого сонця на узбережжі, і як цікаве доповнення відпочинку на природі. Завдяки намету ваша дитина точно не буде знати, як будується «притулок» з ковдр і стільців!

Дитячі басейни

Діти дуже люблять купатися. І з захопленням ставляться до можливості поїздки на берег річки або моря. Але, на жаль, наш ритм життя не дозволяє це робити так часто, як вони того хочуть. Побудувати стаціонарний басейн не у всіх є можливість. А ось придбати відмінну модель дитячого басейну, легкого, мобільного і недорогого, надувного або наливного, є практично у всіх.
До того ж різноманітність існуючих нині моделей забезпечить таким виробом кожного охочого. У вас кілька дітей або у вашого малюка є близькі друзі, з якими він проводить багато часу? Тоді варто звернути увагу на модель, подібну «Intex». Якщо ж басейн вам потрібен для одного, та ще й зовсім маленького «водолаза», тоді вам більше сподобається «Грибок з навісом» від тієї ж компанії «Intex». Шукайте щось яскраве, цікаве - те, що, безумовно, пожвавить картину вашого саду?

1697.jpg

 

Набори для активних ігор

Сьогодні існує величезна кількість найрізноманітніших наборів, для того, щоб урізноманітнити рухливі ігри дитини. Та й ці вироби цілком здатні поліпшити взаємодію дитини і його батьків, поліпшить ставлення його з однолітками.
Прикладами таких наборів можуть послужити такі товари як набори для бадмінтону, фрісбі та багато інших.
Боксерський набір сприяє гармонійному фізичному розвитку. Заняття футболом за допомогою воріт Bambi прищеплять любов до командних ігор, поліпшить спілкування з батьком-фанатом. А ракетки для тенісу урізноманітнюють ваші поїздки на природу, як і літаюча тарілка NordPlast.
Дуже привабливі набори, які встановлюються або кріпляться в будинку. Це і комплекти для дартсу, і кільця для баскетболу.
Оригінальною новинкою останніх років стала модель гри для розвитку танцювальних здібностей. Яскравими представниками цієї групи товарів може виступати твістер Hasbro «Школа танців Хіп-хоп».

1699.jpg

Звичайно ж, це не всі існуючі сьогодні  представники на ринку дитячих товарів. Вибір просто величезний, і ви обов'язково виберете саме те, що вам потрібно відповідно до вимог за ціною. І пам'ятайте, що здійснюючи покупку у нас, ви завжди можете бути впевнені в її відмінній якості!