10 років - важливий ювілей. Все ще дитина або вже дорослий свідомий підліток? Таким питанням задаються багато батьків в пошуках підходу до виховання. Педагоги ж вважають за краще ставитися до них, як до свідомих дітей, яким вже можна довірити якісний і дорогий подарунок.

1335.jpg

А ось що подарувати - питання набагато серйозніше. Звичайно, можна піти перевіреним шляхом і презентувати сучасний гаджет (планшет, електронна книга, цифровий фотоапарат) і це буде непогано. Діти в такому віці вже зможуть скористатися всіма можливостями техніки і використовувати її для своїх захоплень пристрастей: 3D-дизайн, музика, фотографування. Але все ж є й інші, не менш цікаві варіанти.

Що подарувати на 10 років

Спортивні подарунки. Дітям необхідне не тільки підживлення для розуму, але і фізичний розвиток. Узгодьте з іменинником його переваги і бажання і подаруйте йому що-небудь зі спортивного інвентарю:
• велосипед;
• роликові ковзани;
• скейтборд;
• самокат.

1333.jpg

Не забудьте придбати комплект захисту з шоломом, щоб прогулянки на свіжому повітрі доставляли тільки задоволення, а не проблеми і травми.

Аксесуари та прикраси. Цей розділ скоріше підійде для дівчаток. Вони вже починають перетворюватися в справжніх леді та дуже люблять прикрашати себе. Їм буде приємно, якщо ви подаруєте красиву біжутерію або стильну сумку для школи, де вони зможуть похвалитися своїм почуттям стилю. Альтернативою можуть стати елементи оформлення дитячої кімнати: нічники, трюмо або туалетний столик, симпатичний пуф. Якщо вже ви зовсім не знаєте, чим порадувати свою маленьку леді, зверніться до класики - книга завжди була і буде найкращим подарунком. Сьогодні існують дуже цікаві посібники про те, як правильно себе вести, одягатися, спілкуватися з оточуючими і багато-багато іншого.

1337.jpg

Все для хобі і колекціонування. Як правило, до 10 років у вашої дитини з'являється якесь захоплення або хобі. Одні займаються рукоділлям або щось майструють, інші колекціонують фігурки тварин або фантастичних героїв, треті займаються музикою або малюванням. Ви можете порадувати дитину і подарувати те, що безпосередньо пов'язано з їх інтересом. Ви можете зробити свій внесок в їх колекцію, подарувавши рідкісний дорогий екземпляр, або презентувати велику енциклопедію відповідної тематики. Майстрам лобзика можна подарувати набір для виготовлення чергового шедевра.

Заняття для рук і розуму. Все-таки 10 років це ще дуже юний вік, тому іграшка ще дуже обрадує дитину. Звичайно, черговою лялькою відбутися вже не вийде, вона буде припадати пилом на поличці поруч з уже зібраної колекцією. А ось всілякі конструктори або популярні 3D-пазли займуть його на довгий час. Та й результат буде цінуватися набагато більше, адже в нього буде вкладено так багато сил.

1341.jpg

І ще одна порада - намагайтеся зробити свято незабутнім з усіма атрибутами дитинства і щастя.