Радіоняні стали дуже популярним пристроєм в будинках з дітьми. Так вони необхідні і чому батьки все частіше включають їх до списків необхідних придбань поряд з ліжечком і коляскою. Можливо, причина полягає в зростаючому егоїзмі дорослих, бажаючих побільше свободи навіть після народження дитини, але в тому випадку коли йдеться про здоровий його прояв.

1421.jpg

Переваги гаджета

Всі розуміють, що на батьків, а особливо на маму в один прекрасний момент покладається непомірна вага обов'язків по догляду за дитиною і клопоту по дому. Зазвичай господарські турботи вони намагаються втиснути в проміжки, коли малюк засинає, але доводиться постійно турбуватися, щоб він не прокинувся на самоті і без нагляду. Обстановка, м'яко кажучи, нервова - мамі доводиться постійно бігати по квартирі з кімнати в кімнату. А якщо будинок налічує багато квадратних метрів і ще присутня ділянка на вулиці?

1419.jpg

Виходить, що радіоняня не такий вже іміджевий пристрій. Її поява в будинку сприяє налагодженню спокійної атмосфери і є запорукою гарного настрою молодої мами. Папи в цей момент починають гарячково гортати сторінки інтернет-магазинів в пошуках оптимальної моделі - їх настрій тепер теж буде залежати від «діяльності» передавального пристрою.

Принцип роботи няньки

Гаджет для маминого спокою являє собою два блоки, дитячий і батьківський, схожі за принципом дії на дві рації. Дитячий блок з передавальним пристроєм встановлюють в кімнаті з дитиною, а батьківський (приймач) можна носити з собою на поясі або залишати на спеціальній підставці. Будь-який звук в дитячій кімнаті батьки почують навіть на пристойному відаленні від кімнати з дитиною і зможуть дуже швидко на нього відреагувати.

1425.jpg

Вже можна буде залишати дитину без нагляду на невелику кількість часу . Він буде зацікавлений своісми іграми, а на кухні мама зможе почути дитину, займаючись домашніми справами.

Основні і необхідні функції

Щоб електронна няня служила вам вірою і правдою, необхідно ретельно підходити до її функціональної начинки. Всі характеристики можна розділити на основні і приємні додаткові, вам лише потрібно визначитися з важливістю їх саме для вас.

Функції радіоняні:

  • Радіус дії - максимально можлива відстань віддалення батьківського блоку від дитячого. Крім того, потрібно враховувати наявність перешкод у вигляді стін, перегородок, меблів та інших працюючих електроприладів на шляху сигналу.
  • Робота на батарейках або від мережі - багато моделей комбіновані і мають можливість поєднувати джерела живлення. Це зручно в різних ситуаціях 
  • Тип сигналу - всі моделі діляться на аналогові і цифрові. Принципової різниці в пристроях немає, але при використанні аналогових приладів існує ризик ловити сторонні сигнали і чути, наприклад, сусідську дитину. Цифровий сигнал спочатку закодован і в разі необхідності запрограмований на автоматичну зміну частоти мовлення.
  • Підключення до телефону - можна підключити надходження сигналу не тільки на приймаючий пристрій, але і на стаціонарний телефон, куди надходитиме дзвінок.
  • Наявність світлодіодів на корпусі - будь-який сторонній звук здатний розбудити або налякати малюка. Тому виробники дають можливість відключити звук на пристрої, замінивши його миготінням лампочок на батьківському блоці.
  • Двосторонній зв'язок - задіяний принцип роботи двох повноцінних рацій. Ви можете не тільки чути все, що відбувається в дитячій кімнаті, але поговорити з малюком через пристрій. Почувши ваш голос, він може заспокоїтися і перестати плакати.

1423.jpg

Такі функції як будильник, годинник і інші є дуже приємним доповненням до пристрою, їх включають практично в усі моделі.

Сподіваємося, що для вас не буде складністю визначитися з важливими характеристиками, в разі необхідності до ваших послуг завжди є досвідчені консультанти, які все знають про запропонований ними товар. Забезпечити в своєму будинку спокій і комфорт для всіх членів сім'ї виявляється не так вже й складно, особливо з сучасними електронними помічниками.