Радісна новина про те, що в родині очікується поповнення, іноді може викликати і безліч тривог. Особливо часто помічаються панічні настрої в молодих недосвідчених сім'ях. Молоді батьки часто турбуються через нестачу знань, вони бояться появи проблем під час вагітності, панічно бояться пологів і цілком впевнені, що виховати зможуть лише маленького монстра.

Як позбутися тривоги? Найбільш ефективним є пряме викорінення причин - отримання інформації, причому бажано черпати її з першоджерел. Тобто не з інтернету, який може надати недостовірні дані, а з книг, написаних визнаними фахівцями - педагогами, педіатрами, психологами. Теоретична підготовка дуже важлива, не менш, ніж фінансові та фізичні можливості.

1537.jpg

Ми склали власний рейтинг інтересів батьків.

Отже, почнемо з самого початку:

Вагітність і підготовка до пологів - перша вагітність це суцільні таємниці і загадки, розгадати які новачкам не під силу. Спеціалізована література надасть вам докладну інформацію по кожному періоду, тут ви знайдете корисні поради, підказки про те, як найбільш приємно і продуктивно провести прекрасні 9 місяців і без проблем підготуватися до пологів.

1541.jpg

  • Здоров'я дитини - з самого першого дня появи на світ, за малюком потрібен дуже ретельний догляд. Але, навіть не дивлячись на це, будуть виникати дрібні проблеми зі здоров'ям. Найголовніше для батьків - не впадати в паніку від підвищеної температури і практично обов'язкових коліків. Почитайте довідник, складений досвідченими лікарями, і вже незабаром зможете і самі справлятися з застудами швидше, ніж бійці спецназу.
  • Навчання і розвиток дитини - виховання юних бешкетників для батьків є дуже важливим аспектом. Тому вони намагаються якомога більшу увагу приділяти інтелектуальному розвитку дитини. Одні дотримуються традиційних практик і технологій, інші намагаються застосувати сучасні експериментальні розробки, треті йдуть власним шляхом проб і помилок.
  • Психологія - розвиток психологічної та нервової системи не менш важливий, ніж його інтелектуальний і культурний рівень. Сьогодні так багато говорять про проблему гіперактивності, розсіяної уваги і інших «популярних» проблем. У підручниках видавництва Основа ви знайдете вичерпну інформацію про них, в тому числі і міфічні домисли. Це допоможе вам зрозуміти причини виникнення цих явищ і знайти оптимальний спосіб «співжиття» з ними.

1539.jpg

Ми впевнені, що ви зможете знайти для себе дуже багато цікавої та пізнавальної інформації. Можливо, щось ви порахуєте неактуальним, а деякі поради навпаки - актуальними до розгляду і випробувань. Хочеться побажати вам успіхів у побудові щасливої родини.