Чи помітили Ви, що багато сучасних дітей від малого до великого стали набагато менш активними, ніж були в тому ж віці їх батьки? Ще якихось десять - п'ятнадцять років тому улюбленою розвагою хлопців були ігри в м'яч, стрибки через скакалку або хованки. А що ж ми спостерігаємо тепер?

Сучасним дітям набагато більше подобається проводити час за монітором комп'ютера або перед екраном телевізора за переглядом мультиків або онлайн-іграми. І всі спроби повернути діток в реальність найчастіше закінчуються крахом. Вченими доведено, що надмірне захоплення інтернетом робить негативний вплив на психіку дитини і затягує, не кажучи вже про те, якой шкоди здоров'ю малюків завдає таке проведення часу.

На жаль, багато в чому вина за це лежить і на батьках. Згадайте, коли Ви востаннє пропонували дитині пограти в щось, крім настільних розваг?

Вчимо на власному прикладі

Наша повсякденність настільки заповнена клопотами і турботами, що з приходом вихідних навіть у самих свідомих і відповідальних батьків не виникає бажання робити щось більш активне, ніж спільний перегляд телевізора.

А, між тим, спорт в помірних кількостях і нам самим пішов би на користь. Буквально кілька вихідних днів проведіть трохи активніше, і зовсім скоро Ви не зможете уявити, як може бути інакше!

Зараз початок літа - сезон пікніків, заміських поїздок і шашликів, так що ж заважає Вам взяти з собою бадмінтон? Впевнені, інші дорослі так само, як і малюки, захочуть побігати з ракеткою.

Бадминтон Bambi MS 0072

 • Також можете захопити з собою футбольний або баскетбольний м'ячик. Крім прямого призначення, дітлахи можуть використовувати ці спортивні снаряди для командних ігор або конкурсів. У всякому разі, їм буде, чим зайнятися, поки батьки накривають на стіл і готують.

Мяч Intex 59030

 • Відмінною ідеєю сімейного відпочинку стане велопрогулянка. Прихопіть з собою кошик для пікніка, плед, виберіть гарний маршрут  - і повний вперед! Маса нових вражень і позитивних емоцій і Вам, і дитині забезпечена!

Набор для пикника Кемпинг HB4-578 (4820152610355)

 • А похід в який-небудь мальовничий куточок? Впевнені, він запам'ятається дітям набагато більше, ніж чергова прем'єра в кінотеатрі!
 • Взагалі малюків можна залучати до будь-якого активного заняття, яке Вам до смаку. Не варто залишати дитину вдома під наглядом бабусь і дідусів, позбавляючи нових вражень.
 • Спортклуби і студії розробляють спеціальні комплекси вправ і занять, розраховані для мам і малюків. Таким чином, Ви вирішуєте відразу два завдання: і власну фізичну форму підтримуєте, і про здоров'я малюка піклуєтеся. Спільні уроки йоги, танці або відвідування басейну - Вам є, з чого вибирати!
 • Організуйте в кімнаті дитини "куточок здоров'я" - там можна розмістити спортивний комплекс, гантелі, обручі. Таким чином Ваш малюк зможе зміцнювати здоров'я, навіть не виходячи з кімнати.   
 •  У здоровому тілі здоровий дух!

 • Фізична активність дуже важлива в тому віці, коли у малюка формується м'язова маса і відбувається формування скелета.
 • Аеробні навантаження дозволяють наситити всі системи організму киснем, які необхідні їм для нормальної роботи.
 • Заняття спортом заряджають енергією і додають бадьорості дитині.
 • Групові ігри та змагання вчать малюка проявляти ініціативність, активність, зміцнюють дух суперництва і вміння відстоювати свою точку зору, що, безсумнівно, стане в нагоді йому в майбутньому. Крім того, подібні розваги дисциплінують і вчать дотримуватися певних правил. Відбувається соціалізація особистості: дитина спілкується з однолітками і діє всередині групи людей.
 • Відбувається приплив крові до кори головного мозку, що, в свою чергу, сприяють більш активному розумовому процесу і засвоєнню вивченого.
  Початок літа - дуже вдалий час прокинутися від зимової сплячки і почати дотримуватися активного способу життя: це безперечно піде на користь і Вам, і дитині!