Кожен раз при зборах з дитиною на прогулянку перед очима спливає картинка, яка гуляє в соціальних мережах. Перші 5 хвилин мама йде, спостерігаючи за сином, катається на самокаті, пізніше вона вже несе сплячу дитину, самокат і його улюблену іграшку. Всі мами вигукнуть при цьому: «Правда! Тільки ще на плечах повинна сумка з покупками, їжею для перекусу та іншими-іншими дрібницями? »

1397.jpg

Насправді, що потрібно взяти з собою на прогулянку, щоб бути готовими до будь-яких несподіванок? Як не набрати зайвого? Спробуємо розібратися в цьому разом.

Вміст жіночої сумочки

Багато жінок, ставши мамами з сумом згадують свої вишукані дамські сумочки. Тепер їм доводиться носити місткі практичні баули, в яких дійсно можна знайти все необхідне, в тому числі і в разі непередбачених ситуацій. А з дітьми вони трапляються часто-густо, причому кілька разів на день, незалежно від того, йдете ви до поліклініки або гуляєте на дитячому майданчику.

1399.jpg

Як бути повністю підготовленою? Пропонуємо вам перелік того, що вам точно знадобиться. Звичайно, в залежності від віку дитини в нього можуть входити різні речі, але відмічено, що найбільш місткою сумкою доведеться обзаводитися саме мамам немовлят. Тому наведемо всі можливі варіанти, а ви вже відзначайте, що вам вже точно не знадобиться.

Список необхідних предметів:

Пляшку з харчуванням (сумішшю), бажано в спеціальному термочохли, щоб зберегти їжу якомога довше. Для діток постарше бажано теж мати якусь поживну закуску, наприклад, печиво, фрукти або йогурт. Не забудьте взяти пляшечку з водою або компотом.

1403.jpg

  • Підгузки з запасом, щоб не переживати, що прикра несподіванка зіпсує вам прогулянку.
  • Вологі серветки стануть в нагоді вам точно і не один раз, коли потрібно буде поміняти памперс або витерти брудні руки, обличчя і т.д.

1395.jpg

  • Зміна білизни, яка може знадобитися в тому випадку, якщо підведе підгузник. Навіть діти, які вже не мають потреби в памперсах, можуть іноді осоромитися. Ви зможете швидко його переодягнути і не переживати про роздратування, протяги і зіпсований настрій.
  • Міні-аптечка, в якій обов'язково повинен бути лейкопластир, йод, антисептик і ліки, які ви повинні приймати за призначенням лікаря. Особливо актуально її носіння у весняно-літній період, коли підвищений ризик травматизму.
  • Іграшки, без них дитина може занудьгувати. Причепіть на коляску брязкальця, розтяжку або спеціальні мобілі. Трохи пізніше потрібно бути готовою, що доведеться носити в сумці машинки (ляльки, м'які іграшки), а також всілякі листочки, камінчики, палиці, знайдені на прогулянці.

1405.jpg

  • Теплий одяг, щоб захистити малюка від вечірньої прохолоди. Навесні і восени погода буквально за пару годин може змінюватися з теплої сонячної, на прохолодну вітряну. Вам краще бути заздалегідь готовою.

 

Не забудьте і про себе, покладіть в сумку журнал або книгу, термос з чаєм або кавою - гуляючи з коляскою, ви зможете посидіти на лавочці, насолоджуючись спокоєм і приємною компанією. Або просто потренуйтеся - у всьому світі стають все більше популярними спільні тренування. Поки малюки сплять у візочках, матусі старанно трудяться над своїми фігурами. А що, весело і корисно.

1401.jpg