В післяпологових клопотах так просто забути про себе, часто фізична форма залишає бажати кращого, а ось часу на спортзали і фітнес клуби катастрофічно не вистачає. Та й проста пробіжка також викликає питання, адже зовсім ні з ким залишити дитину на цей час. І не потрібно залишати. Сучасний асортимент товарів для дітей пропонує величезний вибір колясок, як раз такі і призначені для пробіжок. Отже, що ж таке бігові коляски і як же вибрати для себе найбільш підходящий варіант?

1681.jpg

Критерії вибору бігової коляски

Основними відмінностями бігової коляски є:

Три колеса - такі моделі більш стійкі.

Колеса великі і надувні - щоб малюкові навіть при високій швидкості було зручно.

Можливість фіксації переднього колеса

Більш серйозна, ніж в звичайних моделях, можливість фіксації дитини.
Але як же вибрати для себе ідеальний варіант? Адже всі ми живемо в різних умовах, дороги також різні, як і сезонність погоди. Саме тому при виборі коляски для бігу варто звернути увагу на такі аспекти:

  • Вибір коліс - варто відразу ж орієнтуватися при виборі коляски на розмір коліс, враховуючи при цьому специфіку дорожнього покриття, по якому плануються прогулянки. Основне правило: чим гірше дорога, тим більше колеса. Так, для звичайної асфальтованої дороги підійдуть і 12-дюймові. А для «трав і поля» вже варто звертати увагу на колеса з діаметром в 16 дюймів. Навіть для лісосмуги є моделі, але вони мають колеса з діаметром від 20 дюймів.
  • Регулювання висоти ручки – біг з коляскою відрізняється від звичайного тим, що, як правило, ви біжите з одного боку коляски, тримаючи її однією рукою, періодично змінюючи своє положення. Тому так важливо пристосовувати висоту ручки для максимального комфорту.
  • Надійний капюшон – він обов'язковий, так як при бігу завжди є можливість того, що в сторону малюка полетить гілка або камінчик. Саме міцний капюшон захистить його від цих «гостей». Як втім, і від палючого сонця, вітру чи дощу.
  • Підвіска – якісна амортизація точно дозволить вам здійснювати пробіжки з малюком неодноразово! Адже при поганій підвісці будьте впевнені, що малюк точно більше не захоче здійснювати цей подвиг.

1683.jpg

І в обов'язковому порядку слід дотримуватися Найголовнішого Правила: техніка безпеки. Тобто в обов'язковому порядку перевіряти всі кріплення коляски на якість, не забувати їх змащувати. І тоді ви ідеально порівняєте в своїй прогулянці турботу про здоров'я як свого, так і малюка!