Дев'ять років - унікальний вік, він є перехідним етапом у розвитку і дорослішання вашої дитини. Початок був покладений ще років в шість-сім, коли він пішов перший раз в школу. За минулі кілька років він зміг адаптуватися до нової обстановки, втягнувся в режим, можна приступати до отримання нових знань.

Батьки з подивом виявляють, що їх маленька красуня вже починає ідентифікувати себе з принцесою і з задоволенням ганяє з сусідськими хлопчаками в футбол чи вивчає комах під мікроскопом. То раптом синку, який із задоволенням їздив з дідусем на дачу, вважає за краще розбиратися з новими додатками в планшеті. І як тут не засумувати - дитина росте, з'являються свої захоплення.

1329.jpg

Звичайно, можна запитати у нього, чого б найбільше хотілося на день народження в якості подарунка. Але спробуйте зробити сюрприз. Підкинемо вам кілька ідей:

1. Науковий набір для юного дослідника. Всім дітям подобається проводити експерименти. Якщо згадати ваші «досліди» з усіма підручними засобами на кухні або у ванні, то стане зрозуміло - в кожному з нас з народження захований Менделєєв. Компанія Ranok Creative пропонує набори з вирощування найкрасивіших кристалів, а також комплексні експерименти в галузі фізики, хімії та біології.

1323.jpg

2. Набори для творчості - найбільшою популярністю серед дев'ятирічних дітлахів сьогодні користуються матеріали для виготовлення прикрас і аксесуарів. У моді нині індивідуальність, а наймоднішими сьогодні є яскраві резиночки, з яких плетуть браслети, кулони, фігурки та інші вироби. Набір Rainbow Loom Deluxe включає в себе не тільки величезну кількість різнокольорових гумок, але і спеціальний верстат і інші елементи для плетіння.1331.jpg

3. Проектор зоряного неба для мрійника. Одним з найбільш функціональних і цікавих продуктів є Edu-Toys Зоряний атлас, який можна назвати унікальним і неймовірно захоплюючим посібником для майбутнього космонавта. Вночі, перед сном у нього будуть розгортатися справжні карти зоряного неба з усіма планетами і космічними світилами. Можете залишати його включеним і вночі, замість традиційного нічника.

1325.jpg

4. Розвивайте дизайнерські здібності - творчий підхід можна проявляти не тільки у виготовленні прикрас. Навіть дитячий посуд може стати оригінальним і індивідуальним з набором Champion. Виробники пропонують розмалювати чайний набір спеціальними термостійкими фарбами. Ваша дитина може придумати власний візерунок або орнамент саме в тому стилі, який буде відображати його особисті переваги.

1321.jpg

5. Виховуйте фінансових геніїв - класична настільна гра Монополія ніколи не старіє і залишається актуальною для всіх поколінь. В 9 років стати мільйонером можливо, причому подібні випадки не поодинокі. Заповзятливі дітки швидко проникають у принципи бізнесу, граючи в економічну гру, і успішно застосовують їх в реальності. А раптом і у вашій сім'ї росте новий фінансовий геній? Якщо не зараз, то через кілька років набуті навички точно йому знадобляться.

1327.jpg

Швидше за все ви вже помітили для себе парочку можливих варіантів і звернули увагу, що вони всі несуть в собі розвиваючу функцію. Щоб дійсно захопити дитину якимось новим заняттям, разом з подарунком піднесіть йому запрошення на тематичний майстер-клас. Так йому буде легше розібратися в новій сфері. До речі, і ви самі дізнаєтесь дуже багато цікавого, якщо підтримаєте своє дитя.