Подивіться на свого чотирирічного малюка. Погодьтеся, перед вами неймовірно цікава і дуже самостійна особистість. У дитини вже явно проглядаються певні риси характеру, складаються певні симпатії і антипатії. При цьому, він ще буквально проживає в своїх особливих, трохи чарівних світах. Тому завдання для батьків і близьких людей якомога довше охороняти його переконання, при цьому поступово займаючись його всебічним розвитком.

1103.jpg

День народження - гарний привід «оновити» асортимент іграшок у вашому будинку. Швидше за все, у вас вже зібралася чималенька колекція плюшевих принад, але пора переходити на більш високий рівень. Скоро вам доведеться задуматися про підготовку до школи. Але навіть, якщо ви ще не зовсім готові до подібних змін і хочете якомога довше продовжити своїй дитині щасливе дитинство - купувати подарунок на четвертий день народження все одно доведеться.

Вибираючи іграшку, все ж необхідно звертати увагу на те, що у малюка з'являються деякі нові навички та вміння. Наприклад, ви, швидше за все, вже звернули увагу на те, що дитина вже цілком логічно мислить, становить осмислені послідовності в своїх діях. Допоможіть йому, адже зараз надзвичайно важливо для нього не просто захоплено і довго зосереджуватися на одній грі, що, безсумнівно, радує батьків, які ростили маленьких пустунів.

1101.jpg

Отже, який подарунок буде цікавим і корисним для дитини в 4 роки?

1. Колекційні іграшки та аксесуари до них. Улюблені герої мультсеріалів стають заповітною мрією для кожного малюка. Радість володіння роботом або лялькою, створених за мотивами однієї з історій з екрану може зрівнятися хіба що з задоволенням від отримання додаткових аксесуарів. Наприклад, пошановувачам знаменитої сімейки Сільваніан можна купити додатковий набір меблів. А хлопчаки будуть раді отримати відсутнього в їх колекції трансформера і черепашку-ніндзя. Якщо ж всі герої вже зібрані, можна знайти спеціалізований транспортний засіб або набір зброї для улюбленців.

1089.jpg

2. Набори для творчості. Всі діти люблять малювати і створювати вироби, нехай за допомогою батьків, але все ж це заняття приносить їм масу задоволення. Правда, малювати на папері їм вже досить нудно, прикрашати стіни будинку заборонено «згідно із законом» дорослих. Сьогодні є стільки наборів, які дають можливість самостійно зробити іграшку. Наприклад, розфарбувати модельку літачка, дерев'яний конструктор. Такі набори можуть нести і практичну функцію - самостійно розфарбувати чашку або зробити скляну вітражну кулю на ялинку. Повірте, вам і самим буде цікаво зайнятися творчістю з дитиною.

1087.jpg

3. Сюрпризи. Погодьтеся, приємні несподіванки люблять всі дітки, втім, і дорослі теж. Влаштуйте мішок з сюрпризами своєму іменинникові - складіть в нього купу дрібних іграшок, які доставляють не менш радості, ніж великі коробки. А після вручення можна пограти в гру, пробуючи на дотик визначити, що ж в ньому знаходиться. А там можуть бути книжки, фігурки, машинки - потрібно вибирати за смаками дитини.

1105.jpg

4. Тематичні конструктори. Діти в 4 роки з величезним захопленням займаються будівництвом і облаштуванням нових «об'єктів». Для спорудження будиночка можна використовувати не тільки звичні пластикові або дерев'яні блокові конструктори, типу лего дупло, а й конструктори серії «зроби сам» з пластиковими деталями, болтами і набором інструментів. До речі, з таких виробів можна побудувати різноманітні транспортні засоби - машини, літаки, кораблі. Підібрати моделі можна як для дівчаток, так і для хлопчиків.

1083.jpg

5. Музичні іграшки. Звукові іграшки, звичайно, можуть, м'яко кажучи, набриднути батькам дитини ще з часів, дворічної давності. Багатьом просто страшно згадати ті нескінченні цигикання музичних іграшок. Нічого не змінилося, тільки тепер ви будете слухати спів своєї чотирирічної співочої пташки. Зверніть увагу, якщо дитина витанцьовує перед телевізором і користується гребінцем замість мікрофона, купіть йому справжні інструменти. Ну або майже справжні - мікрофон з великою кількістю функцій, дитячий синтезатор, за допомогою яких можна влаштовувати цілі концерти в будинку. У цю ж категорію можна віднести музичні килимки для танців, на яких потрібно рухатися по заданих зонах під запальну музику. Справжній подарунок для маленьких дзиг, і відмінний тренажер до того ж.

1085.jpg

6. Інтерактивні іграшки. Численні цуценята, кошенята та інші плюшеві звірятка, наділені здатністю виляти хвостиками, реагувати на голосові команди. Особливо корисні такі іграшки для виховання в дитині розуміння відповідальності, дисципліни, важливих в процесі виховання домашньої тварини. Це, свого роду, хороша репетиція перед тим як завести вихованця.

1107.jpg

7. Набори для рольових ігор. Хлопчики та дівчатка починають все повторювати за батьками і намагатися допомагати, що не завжди для вас підходить. Щоб не образити маленького помічника, придбайте йому власну кухню або набір інструментів, який дозволить малюкові разом з татом возитися на балконі, ремонтуючи що-небудь для мами. Часто діти проявляють інтерес до яких-небудь професій, подаруйте їм набір доктора, або косметичне приладдя для юного перукаря або косметолога. До речі, багато з таких наборів не розділяються за статевою ознакою, вони підійдуть і хлопчикам, і дівчаткам.

1099.jpg

8. Розвиваючі іграшки. З самого маленького віку діти тягнуться до ваших гаджетів? Не поспішайте привчати їх до розваг за допомогою подібної техніки. Вони, без сумніву, будуть засмучені, але саме з чотирирічного віку можна спробувати вводити в їх розклад розвиваючі заняття на спеціальних дитячих комп'ютерах. На них зазвичай є кілька вправ, логічних ігор. Цього поки буде цілком достатньо.

1097.jpg

Ми дуже сподіваємося, що наша стаття допоможе вам підібрати гарний подарунок для маленького іменинника і по-справжньому порадувати його.