У грудні весь світ охоплює новорічна лихоманка. Дорослі метушаться по торговим центрам, переглядають величезні інтернет-портали в пошуках оригінальних ідей подарунків. А діти просто чекають чарівництва і подарунків від Діда Мороза, і тому починають вести себе добре, слухатися маму і тата.
Що подарувати? Це завдання не така вже й просте, як може здатися на перший погляд. На які тільки хитрощі не йдуть батьки, щоб з'ясувати, чого хочуть їхні діти: пишуть листи на північний полюс, малюють малюнки. Уже в простій бесіді можна з'ясувати, про що мріє дитина і здійснити це бажання. Чи не в цьому полягає головне диво?

1599.jpg

Що подарувати дитині на Новий Рік

Але якщо фокус не вдався і потрібно розгадати загадку? Ми підкажемо, як вибрати цікавий подарунок.

Вам потрібно враховувати кілька параметрів:

Вік дитини. Щоб простіше підійти до вибору, можна поділити дітей на три умовні групи.
1. До трьох років (будуть раді будь-якій яскравій іграшці незалежно від її ціни): розумні іграшки, розвиваючі та навчальні центри.
2. Від 3 до 12 років (вже мають власну систему цінностей): настільні ігри, що розвивають і модні інтерактивні іграшки.
3. Діти старше 12 років (перехідний складний період з конкретними побажаннями): сучасні гаджети, спортивні снаряди і відповідно фірмовий одяг, квиток на концерт улюбленої групи.

1601.jpg

Стать дитини. Винятки безсумнівно бувають, але все-таки дівчинку навряд чи порадує складний робот-трансформер на радіокеруванні, а хлопчик точно не буде радий величезному плюшевому ведмедикові.

Захоплення дитини. Всі діти індивідуальні, і це проявляється в них з самого раннього дитинства. Спостерігайте за дитиною, спілкуйтеся з ним, щоб зрозуміти його переваги. Але найчастіше зрозуміло, що юний футболіст буде безмірно радий крутому м'ячу, а допитлива дитина із задоволенням займеться дослідженнями зоряного неба з новеньким телескопом.

Темперамент. Характер дитини і його темперамент дуже позначається на його поведінці і перевагах. Одні діти люблять публічність і дуже активні, тому виступи з мікрофоном доставлять непосиді величезне задоволення. Якщо це дівчинка, додайте в коробочку набір з короною і дитячою косметикою - вона повинна постати у всьому сяйві. А ось більш спокійні врівноважені малюки віддадуть перевагу заняттю творчістю, їм точно сподобаються великі набори з фарбами, олівцями і яскравим пластиліном.

1603.jpg

Корисні поради батькам

Хочемо дати вам кілька корисних рекомендацій, щоб подарунок точно сподобався дитині:
• Вибирайте якісний виріб. Якщо у дитини в руках відпаде деталь від машини ,або лялька зламається , від усього свята може залишитися негативний осад. Доведеться купувати нову іграшку, щоб виправити враження.
• Не даруйте гроші. Навіть у вашому будинку росте самостійний підліток, краще купуйте те, що йому дійсно хочеться (в розумних межах). Гроші в конверті зайвими не будуть, але у дитини може виникнути відчуття, що від нього спробували звільнитися. Ця ж порада стосується «потрібних речей» - настрій ви точно зіпсуєте.
• Урізноманітніть асортимент. Навіть якщо дочка любить ляльок, дарувати їй двадцяту за рахунком не потрібно. Є багато аксесуарів для існуючої колекції: будинки, меблі, одяг, машини, домашні вихованці і таке інше.
• Ні за що не скасовувати подарунки. Новий рік не той день, коли потрібно застосовувати покарання. У вас для цього буде цілий рік попереду. Зіпсуєте свято дитині і собі.

1605.jpg

Зробіть справжнє свято - додайте до подарунка маленький шматочок своєї любові і уваги. Прикрасьте його красиво, зробіть листівку ручної роботи, придбайте солодощі і бенгальськи вогні. Цей момент залишиться в його пам'яті назавжди, і коли-небудь ви отримаєте не менший сюрприз в подарунок.