У сучасних дітей залишається все менше можливостей, та й бажання, для активного способу життя. Якщо влітку погода просто виманює дитину з дому, де у нього знаходиться величезна кількість перешкод і розваг, то в холодну пору все більше вільного часу він змушений проводити вдома. А тут їм «заважають» шкідливі сусіди, наявність комп'ютера і безлічі гаджетів та інше.

Важливість руху в житті дитини

Ситуація всім знайома і молоприємна . Батькам відомо, якщо не давати дитині можливість рухатися і грати, а відповідно, накопичувати потенційно небезпечну енергію, про спокій можна забути всерйоз і надовго. Тому важливо придумувати, чим зайняти його дозвілля. Не пошкодуйте свого часу і пограйте з малюком - активні заняття сприяють розвитку найрізноманітніших навичок, концентрації зусиль і уваги, знімають надлишкову імпульсивність, дозволяють коригувати і контролювати поведінку.

1511.jpg

Багато батьків побоюються займатися чим-небудь в домашніх умовах. На жаль, причина дуже банальна і сумна - матеріальні речі оцінюються дещо завищено. Але подібний підхід є хибним, результат його буде носити скоріше негативний характер. Тому пропонуємо все ж піти назустріч природним бажанням дитини і спробувати трохи порухатись в будинку.

У що грати в домашніх умовах

Існує два варіант ігор. Для першого вам не потрібно спеціального устаткування і пристосувань, максимум, ви зможете обійтися підручними засобами. Це можуть бути звичайні хованки, стрибки на місці і в довжину, лабіринти між стільцями і багато-багато іншого.

Другий варіант передбачає використання всіляких помічників:

1513.jpg

1509.jpg

  • Бокс - надто активним дітям необхідні більш серйозне обладнання для скидання накопиченої енергії. Їм можна подарувати боксерську грушу. Вона може бути підвісною (до речі, відмінно буде виглядати на шведській стінці) або на підлогу (закріплена на стійці). Тренування будуть дуже енергоємними і при належному підході, дуже веселими.

1507.jpg

Витративши буквально півгодини з малюком на домашнє тренування, ви зможете з полегшенням зітхнути на деякий час. Дорослі діти можуть проводити її самостійно, але ж набагато цікавіше відчувати підтримку і зацікавленість дорослих. Подібні заняття зможуть згуртувати вашу сім'ю, у вас з'явиться набагато більше спільних цілей та інтересів, які можна продовжити влітку на свіжому повітрі. Вам, дорослим, вони теж підуть на користь.