Час летить дуже Швидко і невблаганно - ще начебто вчора ваша дитина тільки но робила свої перші кроки та белькотів смішні звуки, а сьогодні йому вже виповнюється 5 років. Перший ювілей потребує відповідного оформлення - безліч гостей, святкове торжество зі смачним частуванням.

 

 

       1171.jpg

Придумати, що подарувати своєму коханому імениннику ми вам допоможемо. Наші поради вам припадуть дуже до речі, адже вам потрібно буде робити замовлення всім рідним і близьким, запрошеним в гості.

Полиці магазинів рясніють розмаїттям продукції, але вам доведеться враховувати всі особливості вже сформованої особистості. Дитина в п'ятирічному віці вже має свою думку з багатьох аспектів і цілком впевнено висловлює власні переваги. Але при цьому в ньому ще дуже багато інтересу до всього навколишнього, тому потрібно його задовольняти і якомога повніше.

1161.jpg

Фактори, які потрібно враховувати при виборі подарунка:
• рівень фізичного і розумового розвитку;
• прагнення до володіння новими знаннями;
• творчі нахили;
• стать дитини.

Що буде цікаво п'ятирічній дитині

Безсумнівно, найкращим подарунком буде іграшка, але вона повинна стати не просто розвагою, а нести в собі і навчальну функцію.

Пропонуємо вам список можливих варіантів:

-Книги. Сталу думку, що книги - кращий подарунок, поступово втрачає свою актуальність в світлі появи всіляких гаджетів. Діти в п'ять років відмінно справляються навіть з дуже складною технікою. Але весь парадокс полягає, що вони не здатні подарувати дитині ті відчуття, які він отримує з красивою пізнавальною книгою. Наприклад, навіть найсучасніший планшет не зможе зрівнятися з великою барвистою енциклопедією, в якій буде зібрана вся інформація про навколишній світ. Також п'ятирічкам припадуть до смаку захоплюючі історії, на кшталт Незнайки або Чиполіно.

1165.jpg

  • Ігри на логіку. Навіть якщо дитина надто непосидюча, не бійтеся дарувати йому будь-які настільні цікаві ігри. Потрібно починати привчати його займатися певною справою, готуючи до школи. Нехай для початку це буде кілька хвилин, з часом дитина втягнеться і буде з задоволенням грати з вами або своїми друзями. Починати можна з звичайних «ходілок», а також пазлів з великими деталями.

1167.jpg

  • Іграшки. Залежно від статі дитини, ви можете вибрати іграшку на подарунок. Наприклад, для хлопчиська буде приємним сюрпризом інтерактивний робот, здатний рухатися і реагувати на слова. Дівчата будуть раді ляльці і супутнім аксесуарам, як би банально це не виглядало. Багато їх точно не буває, а користі від гри дитина отримує величезну. І одним, і іншим припаде до смаку навчальний комп'ютер, з безліччю функцій. Сьогодні їх випускають у вигляді модних ноутбуків або планшетів.
  • Творчі набори - дрібна моторика в такому віці вже досить добре розвинена, тому малюк може спокійно впоратися з деякими творчими завданнями. Малювання, ліплення, мозаїка помітно допоможуть розвинути фантазію і уяву. У продажу сьогодні є вже готові набори з заготовками і всіма необхідними матеріалами.

1163.jpg

1169.jpg

  • Спортивні іграшки. 5 років - відмінний вік для початку тренувань і фізичного розвитку. Можете без страху дарувати на маленький ювілей якийсь спортивний снаряд. Та ж боксерська груша, настільний футбол або комплекс зі шведською стінкою будуть обов'язково затребувані дітками, у яких так багато енергії.


    Купити подарунок - це тільки перший крок. Заздалегідь підготуйтеся і піднесіть його як-небудь оригінально. Не забудьте про яскраву упаковку, повітряні кульки і красивий торт зі свічками.