Вибирати подарунок для дитини, якій виповнюється 8 років, може виявитися дуже цікавим завданням. Цілком природно, що вам хочеться купити що-небудь корисне, але в той же час порадувати його. Обійтися черговою машинкою або лялькою, як в трирічному віці, вже не вийде. Восьмирічна дитина вже повністю усвідомлює цінність того чи іншого предмета - у нього вже чітко проявляються індивідуальні риси. Вибираючи презент, вам слід повністю орієнтуватися на його переваги.

1317.jpg

Що краще подарувати дитині на 8 років

Запитайте! Саме так, краще поцікавтеся у самого винуватця свята, що йому самому хочеться. У магазинах сьогодні стільки багато іграшок і всіляких речей, що ви можете загубитися і банально не вгадати. Якщо ж конкретних побажань немає або ви все-таки вирішили влаштувати сюрприз, то пропонуємо вам список того, що дійсно зможе зацікавити восьмирічну дитину. Ми розділили його на дві частини - для хлопчиків і дівчаток, тому що вони мають уже досить різні інтереси.

Рейтинг популярних подарунків для хлопчиків:

Транспорт - власний спортивний велосипед або шикарний скейтборд стануть безпрограшним варіантом для дитини.

1315.jpg

Конструктор - це може бути класичний Лего і його аналоги, наприклад із серії «Зоряні війни», а також електронні версії «Знавець», відмінно підходять для навчання першим азам фізики.

Набори для експериментів - неймовірно захоплюючі наукові ігри не зможуть залишити байдужими жодного хлопчиська. Вони дуже корисні, тому що допомагають розвитку допитливості у дитини.

1319.jpg

Спортивний інвентар - якщо ваш син любить грати в футбол і навіть знає на пам'ять всіх гравців вищої ліги, подаруйте йому гарний футбольний м'яч. Це саме відноситься і до пошановувачів баскетболу та інших видів спорту.

Настільна гра - відмінний подарунок для товариського дитини, особливо якщо у нього купа братів, сестер, друзів. Вони будуть годинами грати в монополію або твістер. Якщо ці традиційні варіанти вам не до смаку, можна вибрати пошукову  «Навколо світу» ,або логічну головоломку Активити.

Іграшка на радіокеруванні - восьмирічна дитина легко впорається навіть вертольотом або катером. А багатьом татам і самим буде цікаво розібратися з іграшкою разом з сином, а вже як хлопчик буде радий.

1313.jpg

 

Шпигунський набір - незважаючи на те, що ваш син вже вважається дорослим, він ще мріє спробувати себе в образі загадкового шпигуна або суворого розвідника. Дитинство ще триває.

Отже, можна сказати, що хлопчики в 8 років переживають своєрідний перехідний вік. З одного боку, вони вже дорослі школярі, але з іншого - ще зовсім діти, у яких в голові одні фантазії і бажання пограти в іграшки. Як дбайливі батьки, намагайтеся витримати тонку грань і не позбавити дитину дитинства. Згадайте, як успішно школа робить це, причому не так вже делікатно.

 

Що подарувати восьмирічній дівчинці

Вважається, що дівчатка починають дорослішати раніше, ніж хлопчики. Багато батьків довіряють їм виконання деяких обов'язків по дому. Вони в одній особі і мамині помічниці, і маленькі принцеси, адже дитинство ще аж ніяк не закінчується.

1307.jpg

Дівчата вірять в казки, спробуйте підтримати цю гру - подаруйте своїй доні всі необхідні аксесуари: музичну шкатулку Монстр Хай з прикрасами або королівський набір біжутерії, яку вона зможе одягнути на свято і виглядати там чарівно.

Інтерактивна іграшка Фербі неймовірно популярна серед дітей і мало хто зможе відмовитися від цього милого пухнастика. Потреба дбати про кого-небудь природою закладена в кожній жінці і проявляється вже в дуже юному віці. Можете не сумніватися - возитися з Фербі можна годинами, він може співати, танцювати, реагувати на слова і дотики.

1309.jpg

Всі діти талановиті вже з народження, і ви можете зробити все для розвитку здібностей дитини. Займіть маленьку рукодільницю цікавим заняттям, наприклад розфарбовування картин за номерами ТМ Ідейка або виготовлення власної біжутерії та аксесуарів. Вони зможуть тепер самостійно виготовляти подарунки для себе і вас.

Розвивайте кулінарні здібності з наборами ТМ Ранок, в яких вже зібрано все необхідне для приготування шоколадних цукерок або смачних тістечок.

1311.jpg

Проявіть фантазію, влаштуйте тематичне свято і подаруйте дитині чарівний день народження!